Trwa ładowanie...
d2vlkrf
20-10-2016 12:26

Polnord sprzedał 60% mieszkań w III etapie inwestycji Ku Słońcu w Szczecinie

Warszawa, 20.10.2016 (ISBnews) - Sprzedano już ponad 60% mieszkań w ramach realizowanego przez Polnord III etapu osiedla "Ku Słońcu" w Szczecinie, poinformowała spółka. 

d2vlkrf
d2vlkrf

"Jesteśmy konsekwentni zarówno we wprowadzaniu kolejnych projektów, jak i ich planowej budowie. Realizacja ostatniego etapu osiedla Ku Słońcu przebiega bardzo sprawnie. Oczekujemy, że do budynku nr 3 mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w połowie przyszłego roku, natomiast przewidywany termin oddania ostatniego budynku osiedla to początek 2018 roku" - powiedział prezes Dariusz Krawczyk, cytowany w komunikacie.

Na trzeci etap inwestycji składają się budynek nr 3 oraz, ostatni w projekcie, budynek nr 5, który został wprowadzony do oferty we wrześniu br, podano również.

W ostatnim etapie inwestycji dostępne były 154 mieszkania o powierzchniach 31-98 m2. Pięciopiętrowy budynek zamyka osiedle od ulicy Lubelskiej, Sandomierskiej i Kruszwickiej. W jego ofercie znajduje się m.in. 30-metrowe kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe.
Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Polnord realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)

d2vlkrf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vlkrf