Trwa ładowanie...

POLOmarket otwiera 400 sklep w Polsce

21 czerwca w Kołobrzegu nastąpiło uroczyste otwarcie 400 sklepu sieci POLOmarket w Polsce. To kolejny etap wdrażania nowego Systemu Identyfikacji Wizualnej .

Share
POLOmarket otwiera 400 sklep w PolsceŹródło: mat. prod.
d19huvn

Otwarcie 400. placówki POLOmarketu w Kołobrzegu przy ul. Grzybowskiej 8a nastąpiło 21 czerwca o godz. 8.00, po uroczystym przecięciu czerwonej wstęgi.

Poza przedstawicielami sieci w inauguracji udział wzięli m.in. Prezydent Miasta Kołobrzeg Janusz Gromek, starosta powiatu Janusz Taborski oraz przedstawiciele instytucji, partnerzy biznesowi i media.

Wśród zaproszonych gości byli aktorka Katarzyna Cichopek oraz siatkarz Sebastian Świderski.

(fot. mat. prod.)
Źródło: (fot. mat. prod.)

Sieć buduje swoje sklepy według wdrażanego przez siebie Systemu Identyfikacji Wizualnej. Na system składa się m.in. wprowadzony w kwietniu nowy logotyp. Podstawową barwą sieci jest kolor czerwony, na jego tle widnieje biały logotyp z żółtym półokręgiem w tle, który kojarzy się ze słońcem. Kolory biały i czerwony nawiązują do polskich korzeni firmy.

Sklepy ponadto są budowane zgodnie z aktualnymi trendami designu wyposażenia sklepowych wnętrz. Przestrzeń sali sprzedaży, układ regałów oraz poszczególnych grup asortymentowych zostały specjalnie zaprojektowane.

d19huvn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19huvn
d19huvn