Trwa ładowanie...
d17tf4x
vistula

#POMAGAMzVISTULA - każdy dzięki akcji prospołecznej może pomóc w walce z COVID-19

W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym i wynikającymi z niego wyzwaniami stojącymi przez polską służbą zdrowia, VISTULA postanowiła wykorzystać swoją wiedzę i zaplecze do dołączenia do trudnej walki z COVID-19.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
#POMAGAMzVISTULA - każdy dzięki akcji prospołecznej może pomóc w walce z COVID-19
(vistula)
d17tf4x

Informacja prasowa Vistula

W tym celu firma wyprodukowała ochronne maseczki, które posłużą do zabezpieczenia personelu medycznego i pacjentów w trakcie wykonywania codziennych czynności ratujących zdrowie i życie. W dniu dzisiejszym maseczki zostały przekazane Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie.

To nie jest jedyna pomoc, jakiej marka zdecydowała się podjąć.

d17tf4x

Od poprzedniego tygodnia na stronie www.vistula.pl jest dostępna sprzedaż koszulek #POMAGAMzVISTULA. Limitowana kolekcja koszulek cegiełek o wartości 100 zł, ma na celu zebranie środków na zakup niezbędnego sprzętu medycznego do walki z koronawirusem. 100% przychodów ze sprzedaży koszulek zostanie przekazanych Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie.
Specjalna kolekcja koszulek nawiązuje do haseł wspierających naszą wspólną nadzieję, zjednoczenie się i silną wiarę w to, że przejdziemy ten trudny czas wspólnie.

Aby dołączyć do akcji, wystarczy wejść na stronę i zakupić koszulke - cegiełkę: https://vistula.pl/pomagamzvistula

Informacja prasowa Vistula

d17tf4x

Podziel się opinią

Share
d17tf4x
d17tf4x