Trwa ładowanie...

Ponad 100 milionów produktów. Amazon dla firm ze specjalnymi cenami i darmową dostawą

Amazon zachęca przedsiębiorców do zakładania bezpłatnych firmowych kont. Niezależnie od tego, czy twoja firma to jedna, czy kilkaset osób. Przy pierwszych zakupach otrzymamy 50 euro rabatu.

Ponad 100 milionów produktów. Amazon dla firm ze specjalnymi cenami i darmową dostawąŹródło: iStock.com
d2xhcbl
d2xhcbl

Masz własną firmę i robisz zakupy na Amazonie? Możesz to robić także jako firma, bo dzięki temu masz możliwość skorzystania z profitów dla przedsiębiorców w ramach programu Amazon Business. Bezpłatne konto firmowe można założyć na tej stronie

Co zyskujesz? Przede wszystkim dostęp do ponad stu milionów produktów dostosowanych do potrzeb przedsiębiorców i w specjalnych cenach. Znajdziesz tu materiały biurowe, elektronikę, oprogramowanie, książki. Wszystko pogrupowane w kategorie. Po kliknięciu na dany produkt możesz przejść do szczegółowych informacji o nim (znajdziesz tu zdjęcia, instrukcje obsługi czy materiały wideo), a także porównać ceny oferowane w serwisie przez różnych sprzedawców, wybierając najkorzystniejsze warunki.

Z kontem firmowym masz także dostęp do pełnej oferty Amazon. Dzięki aplikacji na urządzenia mobilne zakupy możesz wykonywać w dowolnym miejscu i czasie.

d2xhcbl

Darmowa dostawa powyżej 29 euro

Konto firmowe może być jednoosobowe, ale można też do niego dołączyć dowolną liczbę pracowników, którzy będą robić zakupy na rzecz przedsiębiorstwa. Amazon umożliwia przypisanie ich do dowolnych grup (w ten sposób można na przykład odwzorować strukturę działów w firmie). Dodatkowo można ustawić sposób zatwierdzania zamówień oraz określić sposób płatności i limity wydatków dla każdej z tych grup.

Wszystkie wydatki przedsiębiorstwa, a także terminy dostaw można na bieżąco monitorować.

Konto dla firm to także darmowa dostawa dla zamówień powyżej 29 euro.

Regulując rachunek, przedsiębiorcy mogą wybrać jedną z dwóch opcji płatności: kartą płatniczą (np. firmową kartą kredytową) lub rozliczyć zamówienie na podstawie faktury (płatność następuje wówczas w ciągu 30 dni od daty wystawienia faktury).

d2xhcbl

50 euro do zwrotu przy pierwszej transakcji

Pierwszych 10 tysięcy przedsiębiorców, którzy założą konto Amazon Business przed 7 stycznia, może liczyć na dodatkowe profity. Przy pierwszym zamówieniu o wartości 100 euro dostaną oni 50 proc. rabatu (zamówienie może być oczywiście większe, ale zwrot i tak nie przekroczy 50 euro). Kod promocyjny może zostać użyty do 12 stycznia.

Promocja obowiązuje przy zakupie produktów i treści cyfrowych dostępnych na www.amazon.de. Nie obejmuje książek i e-booków, ofert niezależnych sprzedawców (marketplace) oraz produktów Warehouse Deals.

d2xhcbl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xhcbl