Trwa ładowanie...
d3sja3i

Poszukiwany pracownik, który kocha podróże. Wynagrodzenie zwala z nóg!

To nie żart. Jeśli masz wolne pół roku i jesteś w stanie poświęcić ten czas na zwiedzanie luksusowych hoteli, odkrywanie nowych miejsc, plażowanie, a przy okazji fotografowanie, filmowanie i zabawę w nocnych klubach, lepiej nie mogłeś trafić. Ah, zapomnielibyśmy dodać, że do tego za całkiem ładną pensyjkę! Portal cancun.com zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pół roku w raju i za dobre wynagrodzenie. Cancun szuka pracownika.
Pół roku w raju i za dobre wynagrodzenie. Cancun szuka pracownika. (Pixabay.com)
d3sja3i

Portal zajmujący się promowaniem turystyki w meksykańskim mieście Cancun potrzebuje podróżnika-wymiatacza. Osoba, której to się uda będzie pełniła stanowisko Cancun Experience Officer, co oznacza, że prze 6 miesięcy będzie ich ambasadorem. Jego główne zadania? Dzielić się ze światem wrażeniami z codziennego życia w kurorcie.

"Szukamy kogoś, kto pokaże ciepło, cuda i istotę Cancun, a także zaprezentuje je jako jedno z najlepszych miejsc wakacyjnych na świecie (…) Jako CEO będziesz mieć możliwość pływania z rekinami, eksplorowania dżungli, badania starożytnych ruin i wiele, wiele więcej" – mówi treść ogłoszenia.

Warunek? Bycie pełnoletnim i biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim. I to w zasadzie by było na tyle. Mogą zgłaszać się również pary i przyjaciele, ale kwota wynagrodzenia pozostaje taka sama, niezależnie od liczby osób. Przypuszczamy, że dla wielu nie byłby to dramat, ponieważ cancun.com proponuje 10 tys. dolarów (ok. 36 tys. zł) za, jak śmiało to można nazwać, półroczne wakacje życia! Wybrana osoba ma rozpocząć pracę już od marca 2018 roku.

d3sja3i

Zobacz też: Niecodzienny finał zabawy z rekinem

d3sja3i

Podziel się opinią

Share
d3sja3i
d3sja3i