Trwa ładowanie...

Pracownicy potrzebni od zaraz. Płacą nawet 50 zł na godzinę

Pracodawcy rozpoczęli rekrutacje pracowników do sezonowych prac związanych z Wielkanocą. Zatrudnienie można znaleźć przede wszystkim przy stoiskach handlowych i promocyjnych. W zależności od oferty zarobki sięgają nawet do 50 zł za godzinę pracy

Share
Pracownicy potrzebni od zaraz. Płacą nawet 50 zł na godzinę
Źródło: © Tyler Olson - Fotolia.com
d3wdz7e

.

Wielkanoc to kolejny czas w roku, kiedy można skorzystać z możliwości dodatkowego zarobku. Większość ofert pracy związana jest ze zwiększonym ruchem w handlu w tym okresie. Wśród ofert pracy znajdują się zarówno zajęcia w pełnym wymiarze godzin, wykonywane przez cały tydzień, jak i oferty prac weekendowych - informują eksperci Work Service. Rekrutowani są kandydaci, którzy przede wszystkim posiadają umiejętności rozmowy z klientami, są otwarci na ludzi i komunikatywni. Pracodawcy doceniają także osoby dyspozycyjne, wykazujące się dużym zaangażowaniem w pracy. Zdarza się, że te cechy są cenione bardziej niż doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach.

d3wdz7e

Najwyższych zarobków mogą oczekiwać osoby zajmujące się sprzątaniem mieszkań – średnia stawka za godzinę pracy w tym okresie wynosi 36 zł brutto. Równie atrakcyjne wynagrodzenie otrzymują kurierzy rozwożący upominki wielkanocne, którym pracodawcy są w stanie płacić średnio 23,5 zł brutto za godzinę pracy. Natomiast kasjerzy w hipermarketach otrzymają średnio 11,7 zł brutto.

Stawki przy pracach wielkanocnych są wyższe średnio o 15-20 proc. wyższe niż standardowo - mówi Krzysztof Inglot, dyrektor działu rozwoju rynków w Work Service SA. Dodatkowi pracownicy potrzebni są od zaraz i mogą liczyć na pracę co najmniej do końca kwietnia. Oferty pracy można znaleźć internecie, a także bezpośrednio w punktach handlowo-usługowych – dodaje Krzysztof Inglot.

d3wdz7e

Podziel się opinią

Share
d3wdz7e
d3wdz7e