ycipk-4k8gn5

Prażona cebulka wycofana ze sprzedaży. Wykryto w niej cząsteczki metalu

Główny Urząd Sanitarny przestrzega – uważaj na cebulkę prażoną marki Trader Joe’s. W produkcie marki własnej sieci Aldi istnieje możliwość występowania cząstek metalu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wadliwy produkt wykryto w Aldi
Wadliwy produkt wykryto w Aldi (East News, Fot: Reporter)
ycipk-4k8gn5

GIS w swoim komunikacie przestrzega, że część partii "została zanieczyszczona małymi fragmentami metalu". Urząd jednocześnie ostrzega, że spożycie takiego produktu stanowi "potencjalne zagrożenie dla zdrowia", czyli istnieje możliwość połknięcia kawałka metalu.

Kod kreskowy wadliwego produktu "Trader Joe’s Cebulka prażona 200 g" to 28089469 o dacie ważności do 15.06.2020 r. Producentem jest firma Delizza GmbH.

ycipk-4k8gn5

Sieć Aldi już zapewniła możliwość zwrotu produktu w punkcie jego zakupu. Sieć zadeklarowała, że zwróci pieniądze nawet w przypadku braku paragonu potwierdzającego jego zakup.

– Informujemy, że w ramach ochrony prewencyjnej konsumentów wycofaliśmy już ze sprzedaży ww. artykuł – napisała sieć w swoim komunikacie. Jednocześnie przypomniała, że przy pozostałych produktach zarówno marki Trader Joe’s, jak i firmy Delizza GmbH nie stwierdzono nieprawidłowości.

Zobacz także: Sztuczna inteligencja może nas zgubić. Jednak bez niej nie ma mowy o bezpieczeństwie

ycipk-4k8gn5

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4k8gn5

ycipk-4k8gn5
ycipk-4k8gn5