Trwa ładowanie...
primark

Primark w Polsce na wiosnę 2020 roku. Właściciel marki podał termin

Jeszcze kilka miesięcy i Polacy będą mogli odwiedzić pierwszy w naszym kraju sklep popularnej na Zachodzie marki. Primark zawita nad Wisłę wiosną przyszłego roku.

Share
Primark w Polsce na wiosnę 2020 roku. Właściciel marki podał termin
Źródło: Wikimedia Commons CC BY, Fot: 淺藍雪
d3r6lwp

Taki termin pojawił się w opublikowanym na początku listopada raporcie finansowym właściciela Primarka, spółki Associated British Foods.

Do tej pory już parę razy pojawiały się informacje o datach otwarcia pierwszego w naszym kraju Primarka, począwszy od 2018 roku. Później miała to być końcówka roku 2019, jednak we wrześniu przedstawiciele sieci poinformowali media, że będzie to dopiero wiosna 2020 roku.

d3r6lwp

Wpisanie tej daty do świeżego raportu finansowego pozwala mieć już niemal pewnym, ze faktycznie wtedy pierwszy sklep tej popularnej sieci zostanie otwarty.

Obejrzyj także: Wiemy, ile Polak wydaje średnio na ubranie. Co jest ważne przy jego zakupie?

Zgodnie z zapowiedziami właściciela, w przyszłym roku otwartych zostanie otwartych w sumie 19 nowych Primarków, w tym m.in. w Paryżu, Mediolanie i Barcelonie.

Polska będzie trzynastym rynkiem, na którym zagości sieć. Pierwszy sklep ma zostać otwarty w warszawskiej Galerii Młociny. Według doniesień portalu handelextra.pl ma to się wydarzyć w marcu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3r6lwp

Podziel się opinią

Share
d3r6lwp
d3r6lwp