Trwa ładowanie...
d1lvfj8

Prof. Ratajczak objął funkcję sekretarza stanu w MNiSW (komunikat)

...

d1lvfj8
d1lvfj8

23.01. Warszawa - MNiSW informuje:

Minister Marek Ratajczak został przez premiera Donalda Tuska powołany na sekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Profesor Marek Ratajczak specjalizuje się w makroekonomii i historii myśli ekonomicznej. Od 2000 r. jest profesorem tytularnym nauk ekonomicznych. Tytuł zawodowy magistra ekonomii uzyskał w 1977 na Wydziale Ekonomiki Produkcji Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

W roku 1982 uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych, a w roku 1990 stopień doktora habilitowanego. W latach 2002 - 2008 był prorektorem ds. rozwoju uczelni i doskonalenia kadr w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od 2008 roku jest też zatrudniony w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. W okresie od stycznia 2011 do lutego 2012 r. był członkiem Komitetu Ewaluacji Jednostek Naukowych i przewodniczącym wchodzącej w skład Komitetu Komisji do spraw Grupy Nauk Humanistycznych i Społecznych. Profesor Marek Ratajczak jest pochodzącym z wyboru członkiem Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Stowarzyszenia Edukacji Menedżerskiej "Forum" oraz European Society of History of Economic Thought.

Od 1 lutego 2012 r. pełnił funkcję podsekretarza stanu w MNiSW.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kfk/

d1lvfj8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lvfj8