Trwa ładowanie...
disvyhj

Przedsprzedaż mieszkań Inpro wzrosła o 4% r/r do 49 w lutym

Warszawa, 15.03.2016 (ISBnews) - Grupa Inpro podpisała 49 umowy przedwstępne netto w lutym br., czyli o ponad 4% więcej niż rok wcześniej, poinformowała spółka.

Share
disvyhj

"Grupa kapitałowa Inpro zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) w lutym br. na poziomie 49 umów, czyli o ponad 4% więcej, niż w lutym 2015 roku. Narastająco po dwóch miesiącach 2016 r. Grupa Inpro podpisała 72 umowy netto i wydała 94 mieszkania i domy (wzrost o blisko 52%)" - czytamy w komunikacie.

Po dwóch pierwszych miesiącach 2016 r. ilość wydanych lokali przez Grupę wyniosła 94 mieszkania i domy, czyli o blisko 52% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego, podano także.

"Z końcem lutego w ofercie Inpro pojawił się I etap Harmonii Oliwskiej, w przygotowaniu jest również Osiedle Azymut w Gdyni i Osiedle Optima w Gdańsku. Mamy nadzieję, że 2016 rok będzie równie dobry, jak rok ubiegły" - podpowiedział dyrektor handlowy Rafał Zdebski, cytowany w komunikacie.

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Działa na rynku trójmiejskim. W ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Jest notowana na GPW od 2011 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Inpro sięgnęły 148 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

disvyhj

Podziel się opinią

Share
disvyhj
disvyhj