Trwa ładowanie...

Przerwy w bankach. Klienci Alior Banku bez dostępu do konta w ten weekend

W najbliższy weekend szykują się duże utrudnienia dla klientów Alior Banku. Nie będą mieli dostępu do konta przez trzy dni. Wyłączona zostanie także obsługa klientów T-Mobile Usługi Bankowe. Z kolei do zmiany za prawie za dwa tygodnie (3 i 4 kwietnia) szykuje się PKO Bank Polski, który wyłączy starą bankowość internetową iPKO.

Przerwy w bankach. Klienci Alior Banku bez dostępu do konta w ten weekend
d298rh0
d298rh0

W najbliższy weekend szykują się duże utrudnienia dla klientów Alior Banku. Nie będą mieli dostępu do konta przez trzy dni. Wyłączona zostanie także obsługa klientów T-Mobile Usługi Bankowe. Z kolei do zmiany za prawie za dwa tygodnie (3 i 4 kwietnia br.) szykuje się PKO Bank Polski, który wyłączy starą bankowość internetową iPKO.

Od piątku 24 marca od godz. 23 do 27 marca (poniedziałek) do godz. 6:00 klienci Alior Banku nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej, placówki będą zamknięte, a infolinia będzie działać w ograniczonym zakresie. W tym czasie prowadzone będą niezbędne prace informatyczne.

Klienci nie będą mogli realizować przelewów, płatności BLIKiem, ani korzystać z innych usług bankowości elektronicznej. Niedostępne będą również usługi kantoru walutowego, Biura Maklerskiego, T-Mobile Usługi Bankowe oraz HAIZ. Jednak przez cały czas klienci będą mogli płacić kartami i wypłacać pieniądze z bankomatów - informuje bank na swojej stronie internetowej.

Wyłączenie dostępu jest związane z koniecznością integracji systemów operacyjnych Alior Banku i Banku BPH.

d298rh0

Przywrócenie dostępu do systemów Alior Banku planowane jest na poniedziałek 27 marca br. na godz. 6. W tym dniu placówki banku zostaną otwarte o zwykłych porach.
Zmiany w Alior Banku wiążą się z koniecznością wyłączenia w tym okresie systemów informatycznych oraz ograniczeniami w dostępie do produktów i usług bankowych także dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe.

Jak podaje T-Mobile Usługi Bankowe przerwy i ograniczenia w dostępie do 24 marca od godz. 23.00 do 27 marca br. do godz. 6:00 dotyczą:

  • Karty płatnicze i bankomaty - Dostępne transakcje kartami oraz wypłaty z bankomatów, przy ograniczeniu łącznej kwoty transakcji do wysokości salda na koniec dnia w piątek, 24.03.
  • Infolinia 19 506 - Od 24.03 od godz. 17:00 dostępna w trybie informacyjnym (bez możliwości realizacji transakcji, które będą dostępne od 27.03 od godz. 8:00). Bez zmian będą przyjmowane dyspozycje zastrzegania kart.
  • Wirtualny Oddział - Od 24.03 od godz. 17:00 dostępny w trybie informacyjnym (bez możliwości realizacji transakcji, które będą dostępne od 27.03 od godz. 8:00). Bez zmian będą przyjmowane dyspozycje zastrzegania kart.
  • Placówki T-Mobile Usługi Bankowe - Nieczynne
  • Salony T-Mobile - Niedostępne w zakresie usług bankowych
  • Systemy bankowości internetowej i mobilnej - Niedostępne
  • Wnioski produktowe online - Niedostępne
  • Płatności internetowe - Niedostępne
  • Płatności BLIK - Niedostępne

*Przerwy dla klientów BPH *
Klientów przejętych z Banku BPH, czeka przerwa w dostępie do usług bankowych, która rozpocznie się w piątek 24 marca br. o godz. 14.30 i potrwa do poniedziałku 27 marca br. do godz. 6.00. Po tym terminie będą oni mogli korzystać z systemów bankowości internetowej i mobilnej Alior Banku oraz uzyskają możliwość obsługi w placówkach partnerskich Alior Banku.

Weekend 3 i 4 kwietnia. Ważne dla klientów PKO BP

Stara wersja serwisu internetowego iPKO zostanie wyłączona w nocy z 3 na 4 kwietnia 2017. Od tego momentu klienci PKO BP będą mogli korzystać wyłącznie z nowej wersji systemu. Adres strony logowania pozostanie bez zmian - informuje PKO BP na stronie internetowej.

d298rh0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d298rh0