Trwa ładowanie...
seks w pracy
08-02-2011 11:30

Przyłapani na seksie w pracy

Seks w pracy to podobno norma. Wiemy kto, gdzie i z kim sypia. Mało natomiast słyszy się o konsekwencjach miłości w pracy. Oto kilka przykładów na to, jak uprawianie miłości fizycznej skończyło się dla przyłapanych na gorącym uczynku

Przyłapani na seksie w pracyŹródło: Thinkstock
d3t3pqo
d3t3pqo

Pracownicy, którzy stają się kochankami, realizują swoje pragnienie bliskości po prostu w pracy. Czasem niestety dadzą się „przyłapać” na gorących uniesieniach. Konsekwencje "nakrycia" bywają różne. Czasami kończy się tylko pogrożeniem palca, upomnieniem, a czasami wyrzuceniem z pracy. Wszystko zależy od tego kto nas nakryje, w jakim miejscu i w jakiej sytuacji.

Nagana i skandal

- W mojej firmie istnieje zwyczaj organizowania co jakiś czas "zebrań propagandowych"- wyniki finansowe, osiągnięcia firmy, zamówienia i inwestycje. Razem z moim facetem postanowiliśmy sobie to spotkanie darować, ale żadne sposoby na wykręcenie się od niego nie dały pożądanego rezultatu. Nie mogłam na niczym się skupić, podczas tego zebrania myślałam tylko o jednym – opowiada internautka. - W końcu nie wytrzymałam, poprosiłam o 20 minut przerwy i nie czekając na pozwolenie wyszłam z sali, wyciągając za rękę swojego faceta. Pobiegliśmy do damskiej toalety. Dosłownie rzuciliśmy się na siebie. Całą zabawę przerwała szefowa mojego działu.
W tej sprawie skończyło się pisemną naganą za "samowolne opuszczenie zebrania firmowego w godzinach pracy". I skandalem.

Dyscyplinarka

Zwolnieniem dyscyplinarnym przypieczętowała chwile uniesień para z wielkiej Brytanii. Dwoje brytyjskich nauczycieli z Carshalton College w Surrey zostało zwolnionych po tym, jak zostali przyłapani przez uczniów na uprawianiu seksu najpierw w szkolnej toalecie, a potem w klasie.
Zdarzenie miało miejsce po spotkaniu dla pracowników szkoły, na którym podawano wino. Nauczyciel projektowania medialnego i nauczycielka rozwoju osobowości zostali przyłapani w dwóch "niewygodnych" sytuacjach przez uczniów college'u. Nauczyciele zostali natychmiast zawieszeni w swoich obowiązkach przez dyrektora szkoły. Wszczęto też wewnętrzne postępowanie wyjaśniające, w wyniku którego opuścili oni już mury szkoły bez możliwości powrotu na stanowiska. Wstyd i zażenowanie

- Weszłam do sklepu z odzieżą w centrum Radomia. Było pusto i nikt nie odpowiedział dzień dobry. Młoda ekspedientka nie usłyszała bo... na zapleczu zabawiała się z mężczyzną – napisała na forum Echa Dnia jedna z internautek.

d3t3pqo

18- letnia Ania tłumaczyła, że w domu nie może uprawiać seksu ponieważ są rodzice, więc nie ma mowy o prywatności. Dziewczyna twierdzi, że wystarczy raz spróbować, a potem staje się to już "normalką”. Sprawa skończyła się wstydem i zażenowaniem klientki i ekspedientki.

Dlaczego to robią

"Miejsca pracy to pięknie wyposażone biura, klimatyzowane, pięknie zaaranżowane. To często pomieszczenia, które stwarzają intymny nastrój. Ludzie nie mają tak dobrych warunków w domach, mieszkają z bliskimi, nie mają poczucia intymności. Są też oczywiście ludzie, którym odpowiada taka adrenalina – ktoś chodzi za ścianą, słyszymy jego głos, czujemy jego obecność. Tu podnieca ten element ryzyka.” - twierdzi prof. Lew Starowicz - czytamy w linemed.pl.

Sytuacja przyłapania in flagranti jest z pewnością krępująca - twierdzą specjaliści. - Partner powinien wykazać się refleksem – natychmiast dać kobiecie poczucie bezpieczeństwa, przysłaniając jej nagość. Seks w pracy jest też bardzo ryzykowny. Może się skończyć zwolnieniem z pracy lub naganą. Warto też pamiętać, że kochanie się w miejscach publicznych jest karalne.

JK/JK

d3t3pqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t3pqo