Trwa ładowanie...
df5t4dt
df5t4dt

PZ Cormay został dystrybutorem firmy Apacor w Polsce i 6 krajach na Wschodzie

Warszawa, 25.06.2015 (ISBnews) - PZ Cormay zawarł z Apacor Ltd umowę, na mocy której zostanie dystrybutorem produktów diagnostycznych Apacor w Polsce, Rosji, na Ukrainie i 4 innych krajach na Wschodzie, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
df5t4dt

"Spółka zawarła umowę z Apacor Ltd, Unit 5, The Sapphire Centre, Fishponds Road, Wokingham, Berkshire RG41 2QL England (Apacor). Przedmiot umowy obejmuje dystrybucję i promocję produktów diagnostycznych Apacor przez spółkę na terenie Armenii, Białorusi, Kazachstanu, Kirgistanu, Polski, Rosji i Ukrainy" - czytamy w komunikacie.

Relacja pomiędzy PZ Cormay a Apacorem ustalona została na zasadach relacji kupujący-sprzedawca, wyjaśnia spółka.

"W ramach umowy spółka zobowiązała się do złożenia w okresie od 2 czerwca 2015 r do 1 czerwca 2020 r. zamówienia na produkty diagnostyczne Apacor o łącznej wartości nie mniejszej niż 2 400 000,00 euro netto. W przypadku sprzedaży przez spółkę produktów konkurencyjnych w stosunku do produktów diagnostycznych Apacor stanowiących przedmiot umowy, umowa zostanie unieważniona" - czytamy dalej.

PZ Cormay to producent wysokiej jakości odczynników diagnostycznych i dystrybutor światowej klasy aparatury medycznej. Od ponad 27 lat zajmuje się produkcją testów in vitro dla chemii klinicznej, elektroforezy, hematologii, koagulologii oraz serologii grup krwi.

(ISBnews)

df5t4dt

Podziel się opinią

Share
df5t4dt
df5t4dt