Trwa ładowanie...
d2h777l
d2h777l
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rada Giełdy powołała Pawła Dziekońskiego na wiceprezesa GPW

Rada Giełdy zdecydowała o powołaniu Pawła Dziekońskiego na stanowisko wiceprezesa GPW - poinformowała Rada Giełdy. Zgodę na to musi jeszcze wyrazić Komisja Nadzoru Finansowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2h777l

"Rada Giełdy podjęła decyzję o powołaniu w skład zarządu GPW pana Pawła Dziekońskiego na stanowisko wiceprezesa zarządu. Uchwała Rady wejdzie w życie pod warunkiem uzyskania zgody Komisji Nadzoru Finansowego na dokonanie zmiany w składzie zarządu Giełdy" - podkreślono w komunikacie.

Paweł Dziekoński jest obecnie dyrektorem departamentu produktów kredytowych Deutsche Banku Polska i sprawuje funkcję szefa nadzorującego działalność jednostek produktowych w obszarze m.in. bankowości hipotecznej oraz produktów klienta indywidualnego.

Dziekoński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku finanse i bankowość oraz studia doktoranckie w Kolegium Gospodarki Światowej.

W środę z członkostwa w zarządzie spółki zrezygnował Karol Półtorak. Półtorak został powołany na stanowisko wiceprezesa GPW w lipcu 2014 r.

d2h777l

Podziel się opinią

Share

d2h777l

d2h777l