Trwa ładowanie...
d2pv8kr
d2pv8kr

Rafał Brzoska zainwestował w spółkę odzieżową James Button

Warszawa, 05.04.2016 (ISBnews) - Rafał Brzoska razem Grzegorzem Błażewiczem i Konradem Pawlusem z SALESmanago zainwestował w spółkę James Button, poinformowała firma odzieżowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2pv8kr

"Dostrzegam ogromne perspektywy, jakie stoją przed marką James Button na europejskim rynku odzieżowym. Jestem przekonany, że połączenie bogatego doświadczenia z zakresu ekspansji na rynki zagraniczne i funkcjonowania rynku e-commerce oraz unikalnego know-how marki James Button sprawi, że w najbliższym czasie spółka będzie intensywnie wzmacniała swoją obecność na kolejnych rynkach. To kolejna spółka, do której wchodzę jako pasywny inwestor - będę wspierać zarząd kompetencjami mentoringowymi w zakresie ekspansji i międzynarodowego e-commerce, bazując na swoim doświadczeniu" - powiedział Brzoska, cytowany w komunikacie.

Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży biznesowej. W najbliższym czasie spółka planuje wypracować pozycję lidera rynku B2C online w 7 krajach i równolegle rozwinąć B2B dla dedykowanych, dużych klientów korporacyjnych. Pierwszymi inwestorami firmy są Black Pearls VC oraz Kamil Gaworecki, były zarządzający Funduszami w TFI PZU, podano także.

"Pozyskanie udziałowców specjalizujących się w skalowaniu międzynarodowego biznesu, a także z rynku automatyzacji działań marketingowych i sprzedażowych jest nieocenioną wartością dodaną dla naszego przedsiębiorstwa. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom wdrażamy nową strategię, której elementem jest m.in. rozszerzenie oferty dla klientów biznesowych i korporacyjnych" - powiedział partner zarządzający Black Pearls VC Alexander Lubański, również cytowany w komunikacie.

d2pv8kr

Rafał Brzoska to twórca, założyciel i współwłaściciel grupy kapitałowej Integer.pl.

Black Pearls VC jest funduszem kapitałowym wspierającym rozwój polskich innowacji. Fundusz stawia na ścisłą współpracę nauki z biznesem realizując wspólne przedsięwzięcia z jednostkami naukowymi w myśl hasła: Smart Business Ventures. Fundusz wspierany jest polskim kapitałem oraz unikalną wiedzą i doświadczeniem aniołów biznesu.

(ISBnews)

d2pv8kr

Podziel się opinią

Share
d2pv8kr
d2pv8kr