Trwa ładowanie...
d1bvw8r

Remondis i Górażdże Cement złożyły wniosek do UOKiK o zgodę na inwestycję

Warszawa, 07.10.2015 (ISBnews) - Spółka Remondis i Górażdże Cement złożyły wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) o zgodę na utworzenie wspólnego przedsiębiorcy, podał Urząd.

Share
d1bvw8r

"Nowoutworzony przedsiębiorca będzie prowadził działalność w zakresie produkcji paliw alternatywnych pozyskiwanych z odpadów" - podano w komunikacie.

Wniosek wpłynął 6 października br., sprawa jest w toku, podano także.

Remondis jest podmiotem prowadzącym działalność związaną z odbiorem i przetwarzaniem odpadów komunalnych, a także innych odpadów na terenie Polski. Należy do grupy kapitałowej Rethmann z siedzibą w Niemczech.

d1bvw8r

Górażdże Cement z siedzibą w Choruli należy do międzynarodowej grupy kapitałowej HeidelbergCement, która jest jednym z większych światowych producentów cementu i innych materiałów budowlanych. Grupa HeidelbergCement działa w ponad 40 krajach. Działalność Górażdże Cement koncentruje się na produkcji i wprowadzaniu do obrotu cementu. Górażdże jest także spółką holdingową przedsiębiorców prowadzących działalność m.in. w zakresie wydobycia i sprzedaży kruszyw, a także produkcji i sprzedaży betonu komórkowego.

(ISBnews)

d1bvw8r

Podziel się opinią

Share
d1bvw8r
d1bvw8r