Trwa ładowanie...
d2y7z1b
11-04-2016 08:51

RN JSW ogłosiła konkurs na stanowiska prezesa i trzech wiceprezesów

Warszawa, 11.04.2016 (ISBnews) - Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) wszczęła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska prezesa i trzech wiceprezesów w ramach IX kadencji zarządu, podała spółka.

d2y7z1b
d2y7z1b

"Poszukiwani są kandydaci na stanowisko prezesa zarządu i jego trzech zastępców - ds. technicznych, ekonomicznych i handlu" - czytamy w komunikacie.

Rada oczekuje na zgłoszenia do 26 kwietnia do godz. 14:00. Otwarcie zgłoszeń nastąpi kolejnego dnia, a rozmowy kwalifikacyjne rozpoczną się w siedzibie JSW 6 maja i mogą być prowadzone w dniach kolejnych.
Wcześniej załoga JSW wybrała swojego przedstawiciela w zarządzie na nową kadencję. Został nim ponownie wybrany Artur Wojtków.

"Pełen skład zarządu JSW IX kadencji będzie znany już na początku maja, jednak trzyletnia kadencja rozpocznie się dopiero z dniem odbycia tegorocznego zwyczajnego walnego zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za ubiegły rok" - podano także.

Grupa JSW to największy producent wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczący producent koksu w Unii Europejskiej. W 2015 r. w kopalniach JSW wydobyto 16,3 mln ton węgla. Spółka jest notowana na GPW od 2011 r.

(ISBnews)

d2y7z1b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y7z1b