Trwa ładowanie...
d22lw5l

Robyg podjął negocjacje w celu pozyskania inwestora strategicznego

Warszawa, 19.11.2015 (ISBnews) - Robyg podjął negocjacje mające na celu pozyskanie inwestora strategicznego z branży deweloperskiej, podała spółka.
Share
d22lw5l

"W tym poprzez połączenie spółki oraz zmiany w jej akcjonariacie, przy czym decyzja co do przeprowadzenia ewentualnej transakcji zależeć będzie od dokonania pozytywnej oceny jej potencjalnych finansowych, prawnych i operacyjnych skutków, w tym w kontekście strategicznych celów grupy kapitałowej Robyg, natomiast ostateczna struktura ewentualnej transakcji i procedura jej przeprowadzenia zależeć będzie od kluczowych ustaleń poczynionych w toku negocjacji" - czytamy w komunikacie.

W połowie maja Robyg podał, że rozpoczyna poszukiwania nowego inwestora strategicznego. Miał zaangażować się w rozmowy z różnymi podmiotami potencjalnie zainteresowanymi taką inwestycją, jak również zezwolić na przeprowadzenie badania due diligence spółki i jej spółek zależnych.

Robyg to deweloper realizujący inwestycje w Warszawie i Gdańsku, notowany na rynku głównym warszawskiej giełdy od listopada 2010 roku. W 2014 r. spółka miała 409,32 mln zł skonsolidowanych przychodów.

(ISBnews)

d22lw5l

Podziel się opinią

Share
d22lw5l
d22lw5l