Trwa ładowanie...
sklep

Ruszy mała Ikea. Nowy sklep w galerii handlowej w Warszawie

W drugiej połowie 2018 r. sieć otworzy kolejny sklep, tym razem w Warszawie, w centrum handlowym Blue City. Będzie dużo mniejszy niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni.

Share
Ruszy mała Ikea. Nowy sklep w galerii handlowej w Warszawie
Źródło: East News, Fot: Piotr Jaruga/REPORTER
d2biayi

- Nasza trzecia lokalizacja w Warszawie to jeden z pierwszych na świecie sklepów Ikea tak blisko centrum miasta – mówi Anna Pawlak-Kuliga, prezes Ikea Retail w Polsce. - Rozwijamy sprzedaż wielokanałową, a teraz będziemy jeszcze bliżej warszawiaków. Ikea w Blue City różnić się będzie od pozostałych sklepów, będzie na pewno zaskakująca i pełna inspiracji – dodaje Anna Pawlak-Kuliga.

Jak zapewniają przedstawiciele sieci, będzie to unikalny w skali światowej koncept.
- To niezwykle ciekawy projekt, wymagający od nas niestandardowego podejścia i podejmowania odważnych, szybkich decyzji, biorąc pod uwagę termin uruchomienia nowego sklepu i skalę przedsięwzięcia – mówi Yoram Reshef, dyrektor generalny Blue City.

d2biayi

Ikea w Blue City zlokalizowana będzie na dwóch piętrach centrum handlowego, poziom O i +1, i zajmie powierzchnię ok. 4800 mkw. Mimo ograniczonej przestrzeni klienci będą mogli poznać pełną ofertę produktów Ikea, dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi technologicznych. Na miejscu dostępne będą wybrane akcesoria wyposażenia wnętrz. Pozostałe produkty z asortymentu będzie można zamówić on-line – samodzielnie lub z pomocą pracowników.

Zobacz także: Polskie firmy podbijają świat usługami i sklepami internetowymi

Na terenie sklepu wydzielona zostanie również przestrzeń Ikea Food. Połączony zostanie w niej koncept kawiarni i bistro.

Sieć poinformowała też, że na razie nie dojdzie do otwarcia sklepu w centrum handlowym Wola. - Ze względu na niezależne od nas, przedłużające się procedury administracyjne, zdecydowaliśmy się zawiesić ten projekt – mówi Katarzyna Balashov, rzecznik prasowy Ikea w Polsce.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2biayi

Podziel się opinią

Share
d2biayi
d2biayi