WP

Saturn znika z Polski. Zastąpi go inna marka

W łódzkiej Manufakturze nie ma już sklepu marki Saturn. Popularna sieć z elektroniką i artykułami gospodarstwa domowego niedługo nie będzie znana już pod tą nazwą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Saturn padł ofiarą ujednolicenia marki
Saturn padł ofiarą ujednolicenia marki (East News, Fot: Michal Wozniak)
WP

Od tej pory Saturn będzie znany pod szyldem MediaMarkt. Proces łączenia sieci zaczął się w maju tego roku. Chodzi o wzmocnienie ich pozycji na rynku.

Po zakończeniu procesu MediaMarkt będzie liczyć 85 sklepów w całej Polsce. Będzie także więcej punktów odbioru towarów zamówionych online.

Jednak najważniejszą wiadomością dla klientów Saturna jest, że MediaMarkt przejmuje wszystkie jego zobowiązania wobec klientów. Jeśli więc macie karty podarunkowe Saturn, nie wyrzucajcie ich. Nadal będzie można nimi robić zakupy w MediaMarkt.

WP

Media Markt walczy o małe miasta

To samo tyczy się zwrotów i reklamacji towarów zakupionych w Saturnie. W zintegrowanych sklepach będą za to dostępne marki własne, jak KOENIC czy PEAQ. Klienci będą mogli także zapoznać się z ofertą usług dodatkowych. Będzie to dostawa i instalacja urządzeń, pierwsze uruchomienie komputera oraz instalacja oprogramowania.

W sklepach MediaMarkt można także nieodpłatnie składać elektrośmieci.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP