Trwa ładowanie...
d48ntyl
21-02-2017 10:55

Selena FM wdraża technologię pokrycia dachu COOL-R w Bułgarii

Warszawa, 21.02.2017 (ISBnews) - Selena Bułgaria wprowadza na rynek innowacyjną technologię pokrycia dachu COOL-R, która obniża temperaturę dachu, wpływając jednocześnie na znaczną redukcję temperatury w budynku, poinformowała spółka. Firma jest jedną z najszybciej rozwijających się spółek Grupy Selena - przychody ze sprzedaży w 2016 r. wzrosły o 63% r/r, podano również.

d48ntyl
d48ntyl

"Bardzo się cieszę, że mamy okazję zaprezentować plany grupy Selena dla rynku bułgarskiego i pokazać technologię COOL-R. Nasza firma elastycznie dostosowuje się do zapotrzebowania na rynku i chętnie podejmuje nowe wyzwania. Jednocześnie rozwijamy logistykę i dystrybucję, by umożliwić klientom łatwy dostęp do naszych produktów" - powiedział dyrektor zarządzający Diyan Dimitrov, cytowany w komunikacie.

Spółka osiągnęła już pozycję lidera w kategorii pianoklejów w Bułgarii. Obecnie w swoim portfolio spółka posiada całą gamę produktów zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i dla użytkowników indywidualnych, podano także.

Grupa Selena FM to globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej. Główne marki to Tytan, Artelit oraz hiszpańska Quilosa. Jest jednym z trzech największych światowych producentów piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi. Zakłady produkcyjne Seleny są zlokalizowane w Polsce, Brazylii, Korei, Chinach, Rumunii, Turcji oraz w Hiszpanii. W 2008 r. spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.

(ISBnews)

d48ntyl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48ntyl