Trwa ładowanie...
dfkqhr9
16-12-2016 11:46

Sfinks Polska: Negocjacje ws. przejęcia Fabryki Pizzy przedłużone do 28 grudnia

Warszawa, 16.12.2016 (ISBnews) - Sfinks Polska podpisał aneks do umowy w sprawie negocjacji dotyczących potencjalnej akwizycji spółki Fabryka Pizzy, przedłużając termin wyłączności na negocjacje do 28 grudnia br. z 16 grudnia, podała spółka.

Share
dfkqhr9

"Aneks ten wydłuża termin przysługującej Sfinks wyłączności w zakresie prowadzonych z Udziałowcem spółki Fabryka Pizzy Sp. z o.o. negocjacji z dotychczasowego terminu tj. 16 grudnia 2016 r. do dnia 28 grudnia 2016 r. W wyznaczonym powyżej terminie strony zobowiązały się dążyć do uzgodnienia treści umów oraz ich podpisania" - czytamy w komunikacie.

Na początku listopada br. Sfinks Polska podał, że zawarł z osobą fizyczną posiadającą 100% udziałów w spółce Fabryka Pizzy Sp. z o.o. działającej w branży gastronomicznej dokument określający wstępne parametry możliwej współpracy stron. Sfinks informował wówczas, że ma wyłączne prawo do negocjacji warunków umowy inwestycyjnej oraz umowy masterfranczyzy i umów franczyzy do 16 grudnia br. Nie wykluczał też możliwości nabycia wszystkich udziałów.

Fabryka Pizzy Sp. z o.o. specjalizuje się w kuchni włoskiej. Pod tą marką prowadzi obecnie 10 restauracji, w tym 2 własne.

Sfinks Polska to największa firma restauracyjna z sektora casual dining w kraju i jedna z największych w Europie. Spółka zarządza sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, w ramach których w Polsce działa 117 restauracji (wg stanu na 30 listopada 2016 r). Sfinks Polska jest notowany na GPW od 2006 r.

(ISBnews)

dfkqhr9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfkqhr9
dfkqhr9