Trwa ładowanie...
d3jcat0

Sfinks rozpoczął negocjacje ws. dostaw do swoich restauracji z m.in. Eurocash

Warszawa, 19.02.2015 (ISBnews) - Sfinks Polska rozpoczął negocjacje w sprawie umowy na dostawy produktów do zarządzanych przez siebie restauracji z Eurocash, Makro Cash&Carry Polska i Farutex, podała spółka. Sfinks przewiduje, że szczegółowe negocjacje zostaną zakończone w ciągu 3 miesięcy.

Share
d3jcat0

"(...) spółka rozpoczęła negocjacje zmierzające do zawarcia umowy w zakresie świadczenia usług dystrybucyjnych, w tym m.in.: zakupu produktów od dostawców, ich transport i sprzedaż do restauracji oraz dostarczania produktów, do restauracji prowadzonych bezpośrednio przez spółkę jak również przez podmioty działające w oparciu o zawarte ze Sfinks Polska umowy franczyzy lub umowy cywilno-prawne o podobnym charakterze. Negocjacje są prowadzone zarówno z obecnym dystrybutorem tj. Eurocash jak i z innymi podmiotami tj. Makro Cash&Carry Polska oraz Farutex" - czytamy w komunikacie.

Powyższe ma na celu zapewnienie ciągłości dostaw produktów do restauracji działających w ramach sieci zarządzanych przez spółkę restauracji i związane jest ze zbliżającym się upływem okresu trwania obecnie zawartej, podano również.

Sfinks Polska zarządza 107 restauracjami na terenie Polski, w tym siecią 92 restauracji Sphinx (segment casual dining), 10 restauracjami Chłopskie Jadło (segment premium) i 5 restauracjami WOOK (segment casual dining). Pod względem wielkości sprzedaży oraz liczby restauracji, Sphinx jest największą w Polsce siecią typu casual dining. Sfinks Polska jest jednocześnie trzecią pod względem przychodów firmą gastronomiczną w Polsce. Sfinks Polska jest notowany na GPW od 2006 r.

(ISBnews)

d3jcat0

Podziel się opinią

Share
d3jcat0
d3jcat0