Trwa ładowanie...

Sieć Netto oferuje zniżki dla lekarzy i "mundurówki". Wydłuża też godziny otwarcia

Sieć Netto w oryginalny sposób dziękuje pracownikom służby zdrowia i funkcjonariuszom służb mundurowych. Robiąc zakupy w godzinach 20-24, dostaną 10 proc. rabatu, Taka sama zniżka przysługuje do końca kwietnia wszystkim pracownikom sieci.

Sieć Netto oferuje zniżki dla lekarzy i "mundurówki". Wydłuża też godziny otwarciaŹródło: iStock.com
d2nqhwo
d2nqhwo

- Rabat na zakupy to nasze podziękowanie pracownikom ochrony zdrowia oraz służbom mundurowym za ich codzienną pracę i poświęcenie – powiedział Janusz Stroka, prezes Netto Polska. - Chcemy w ten sposób wyrazić swój ogromny szacunek oraz wdzięczność tym wszystkim, którzy obecnie znajdują się na pierwszej linii frontu w walce z epidemią. Do takich osób zaliczamy także naszych sprzedawców.

Wszyscy pracownicy ochrony zdrowia oraz umundurowani funkcjonariusze Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Straży Granicznej i wojska, od 4 do 10 kwietnia, mogą korzystać z rabatu w sklepach Netto, robiąc zakupy w godz. 20-24. Zniżka dotyczy wszystkich produktów oprócz alkoholu i papierosów, regulamin akcji dostępny jest w każdym sklepie Netto. Taki sam rabat przysługuje wszystkim pracownikom sieci, lecz bez ograniczeń godzinowych.

Dodatkowo sieć informuje, że już w marcu przekazała zatrudnionym w swoich placówkach bony wielkanocne o wartości 1,5 miliona złotych.
Netto nie ustaje w działaniach poprawiających bezpieczeństwo w sklepach, ale nie zapomina także o okazywaniu wdzięczności i solidarności ze służbami walczącymi z epidemią. Dzięki oddolnej inicjatywie pracowników sklepów, od kilku tygodni Netto przekazuje ekipom ratowników oraz szpitalom darowizny w postaci produktów żywnościowych i środków higienicznych. W wielu sklepach są także organizowane zbiórki produktów na rzecz placówek służby zdrowia.

Obejrzyj: Koronawirus zatrzymał turystykę. Idzie fala zwolnień

Prezes Stroka dodał, że sieć w marcu wprowadziła zmiany w wynagrodzeniach.

d2nqhwo

- Zmodyfikowaliśmy zasady przyznawania premii frekwencyjnych, umożliwiając ich wypłatę w pełnej wysokości. Dyspozycyjnych pracowników sklepów oraz magazynów nagrodziliśmy dodatkiem w wysokości 500 zł. Przyspieszyliśmy wypłatę bonów świątecznych, a teraz zwiększamy rabat na zakupy – wyjaśnia.

W związku z ograniczeniem liczby klientów, którzy jednocześnie mogą znajdować się w sklepie, poszczególne sieci wydłużają godziny pracy. W tygodniu przedświątecznym niektóre będą pracowały cała dobę. Od 4 do 10 kwietnia br. sklepy Netto będą otwarte w godzinach 6-24, natomiast 11 kwietnia, czyli w Wielką Sobotę, sklepy będą pracować w godzinach 6-13.

d2nqhwo

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

d2nqhwo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nqhwo