Trwa ładowanie...
d328c74
03-10-2016 08:53

Spółka Prime Minerals przystąpiła do negocjacji dot. wykonawcy robót w Indonezji

Warszawa, 03.10.2016 (ISBnews) - PT Bintang Sinar Perkasa - spółka zależna od Prime Minerals - przystąpiła do negocjacji z potencjalnymi wykonawcami infrastruktury niezbędnej do uruchomienia kopalni rudy niklu na indonezyjskiej wyspie Sulawesi, podała spółka.

Share
d328c74

"Zarząd spółki Prime Minerals otrzymał informację od spółki zależnej PT Bintang Sinar Perkasa z siedzibą w Dżakarcie (Indonezja), iż spółka ta zakończyła proces rozpoznania rynku w zakresie pozyskania wykonawcy robót konstrukcyjnych obejmujących wybudowanie części elementów infrastruktury (przystań, powierzchnie składowania rudy, ciągi komunikacyjne), niezbędnej do uruchomienia kopalni rudy niklu na obszarze objętym posiadaną przez tę spółkę koncesją wydobywczą, zlokalizowanym na indonezyjskiej wyspie Sulawesi" - czytamy w komunikacie.

Prime Minerals jest polskim podmiotem inwestującym w projekty związane z wydobyciem i przetwarzaniem surowców naturalnych. Spółka realizuje projekt budowy kopalni odkrywkowej rudy niklu oraz kruszywa wapiennego na wyspie Sulawesi w Indonezji. Od listopada 2013 roku akcje spółki są notowane na NewConnect.

(ISBnews)

d328c74
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d328c74
d328c74