Trwa ładowanie...
ddrzov5

Spółka z Grupy PEKAES sprzedała grunty w Warszawie i prawa do projektu za 49,5 mln zł

04.03. Warszawa (PAP) - Inwestycja Siedmiogrodzka, spółka z grupy operatora logistycznego PEKAES, sprzedała na rzecz spółki OKAM 2007 grunty w Warszawie za 41,5 mln zł oraz...

Share
ddrzov5

04.03. Warszawa (PAP) - Inwestycja Siedmiogrodzka, spółka z grupy operatora logistycznego PEKAES, sprzedała na rzecz spółki OKAM 2007 grunty w Warszawie za 41,5 mln zł oraz składniki majątkowe za 8 mln zł - poinformował PEKAES w komunikacie.

PEKAES podał, że Inwestycja Siedmiogrodzka, spółka pośrednio zależna od PEKAES-u(poprzez spółkę De Point) zawarła 3 marca 2011 roku ze spółką OKAM 2007 Sp. z o.o. umowy sprzedaży prawa użytkowania wieczystego ponad 1,2 ha działki gruntu w Warszawie przy ulicach Karolkowej i Siedmiogrodzkiej oraz własności budynku na tej działce za 41,5 mln zł.

Ponadto strony zawarły umowę sprzedaży składników majątkowych oraz praw i roszczeń wynikających z umów zawartych przez Inwestycję Siedmiogrodzka z podmiotami wykonującymi prace, świadczącymi usługi lub wykonującymi innego rodzaju czynności związane z realizacją projektu realizacji zespołu budynków mieszkalnych na tej działce za łączną cenę netto 8,0 mln zł.(PAP)

bas/ ana/

ddrzov5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddrzov5
ddrzov5