Trwa ładowanie...
d2bnqqn
17-01-2017 08:28

Spółka z iAlbatros Group ma umowę na system rezerwacyjny za szac. 30 mln euro

Warszawa, 17.01.2017 (ISBnews) - iAlbatros SAS - spółka pośrednio zależna iAlbatros Group - zawarła z Centre National de la Recherche Scientifique (CNRS) umowę na dostarczenie rozwiązań dotyczących elektronicznej rezerwacji hoteli, wartą ok. 30 mln euro, podała spółka.

d2bnqqn
d2bnqqn

"Umowa została zawarta na okres 4 lat i obowiązuje od dnia 16 stycznia 2017 r. Emitent szacuje, że obrót z tytułu wykonania usług objętych umową wyniesie rocznie ok. 7,5 mln euro. Ogólny obrót z tytułu umowy szacowany jest na ok. 30 mln euro. Umowa nie zawiera kar umownych, a iAlbatros SAS oraz CNRS uzgodniły możliwość naliczenia rabatu na koniec każdego rocznego okresu rozliczeniowego, w przypadku gdy wpływy z tytułu wykonywania umowy przekroczą 7 mln euro" - czytamy w komunikacie.

CNRS jest francuską państwową instytucja naukową znajdującą się pod kuratelą ministra ds. edukacji i nauki, zatrudniającą około 32 000 osób. Jest to największa i najbardziej prestiżowa organizacja tego typu we Francji, podano także.

Grupa kapitałowa iAlbatros (dawniej SMT, a wcześniej ADV) realizuje strategię zorientowanej na obszary IT, a w szczególności na rozwijaniu biznesu opartego na własnych produktach. iAlbatros Group w 2007 r. zadebiutowała na New Connect, a od 2011 r. jej akcje notowane są na głównym parkiecie GPW.

(ISBnews)

d2bnqqn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bnqqn