Przyjechał po pączki ciężarówką. Filmik spod Biedronki podbija internet

Przesąd głosi, że w tłusty czwartek trzeba zjeść przynajmniej jednego pączka, aby zapewnić sobie pomyślność w nadchodzącym roku. Jeden z klientów z Biedronki potraktował ten zwyczaj bardzo poważnie i odjechał spod sklepu ciężarówką pełną kartonów z pączkami. Filmik z tego zdarzenia podbija internet.

Przyjechał po pączki ciężarówką. Filmik spod Biedronki podbija internetWielkie zakupy pączków w Biedronce hitem na TikToku
Źródło zdjęć: © Adobe Stock, Screen TikTok | branal
2

W tłusty czwartek (27 lutego) media społecznościowe pękały w szwach od zdjęć i nagrań, na których widać długie kolejki przed cukierniami. Szczególną uwagę internautów przykuł jednak filmik wykonany pod jedną z tarnowskich Biedronek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Złoty pączek w cukierni

Ciężarówka z pączkami. Klient Biedronki zaszalał z zakupami

Autorem nagrania jest małopolski dostawca. Na filmiku widzimy mężczyznę, który rozładowuje wózki sklepowe wypełnione pączkami.

W tle można dostrzec samochód dostawczy, który jest prawie całkowicie zapełniony kartonami ze słodkimi przysmakami.

Pod filmikiem pojawiło się kilkaset komentarzy. "Na 100 proc. jakiś prywaciarz i będzie sprzedawał po złotówce w swoim sklepie" - spekuluje jeden z internautów. "No ciekawe kto to zje" - zastanawia się kolejny. "Jak odda kartony na makulaturę to jeszcze zarobi" - ironizuje inna osoba.

Bitwa na pączki Biedronki i Lidla

Niewykluczone, że klient skusił się na promocje, które z okazji tłustego czwartku przygotowała Biedronka. Sieć rozdawała 12 pączków gratis przy zakupach za minimum 149 zł. Promocja była skierowana do posiadaczy karty lub aplikacji Moja Biedronka.

Dodatkowo przy zakupie pięciu pączków jeden był gratis. Klasyczne pączki z marmoladą kosztowały 29 gr za sztukę przy zakupie 12 sztuk, a cena spadała do 9 gr przy zakupie 24 sztuk.

Do wyścigu o podniebienia klientów przystąpił także rywal Biedronki - Lidl. W tej sieci handlowej można było kupić pączki z nadzieniem wieloowocowym za 9 gr przy zakupie 24 sztuk. W przypadku mniejszych zakupów za 12 pączków trzeba było zapłacić 0,35 zł za sztukę, a 6 sztuk kosztowało 0,69 zł za sztukę.

Wybrane dla Ciebie

Ostatnie dni na rozliczenie PIT. Resort finansów apeluje ws. oszustów
Ostatnie dni na rozliczenie PIT. Resort finansów apeluje ws. oszustów
Biedronka i Lidl przesadziły. Polacy wkurzyli się nie na żarty
Biedronka i Lidl przesadziły. Polacy wkurzyli się nie na żarty
Tu paliwo jest najtańsze. Sprawdziliśmy ceny benzyny, gazu i diesla
Tu paliwo jest najtańsze. Sprawdziliśmy ceny benzyny, gazu i diesla
Właścicielka restauracji krytykuje generację Z. "Roszczeniowy ton"
Właścicielka restauracji krytykuje generację Z. "Roszczeniowy ton"
ZUS zmienia zasady. Więcej osób skorzysta z rehabilitacji
ZUS zmienia zasady. Więcej osób skorzysta z rehabilitacji
Malezyjski gigant wkracza do Warszawy. Znamy lokalizację i termin [NASZ NEWS]
Malezyjski gigant wkracza do Warszawy. Znamy lokalizację i termin [NASZ NEWS]
Pierwsze polskie truskawki już w sprzedaży. Ile kosztują? Oto ceny
Pierwsze polskie truskawki już w sprzedaży. Ile kosztują? Oto ceny
Oddają mieszkania za dożywotnią rentę. Rekordowe wypłaty w 2024 r.
Oddają mieszkania za dożywotnią rentę. Rekordowe wypłaty w 2024 r.
Słynny sos jechał do Polski. Służby zatrzymały żywność
Słynny sos jechał do Polski. Służby zatrzymały żywność
Jarmark w Krakowie. Czesi śmieją się z polskich cen
Jarmark w Krakowie. Czesi śmieją się z polskich cen
Płatne parkowanie w uzdrowiskach. Senat przegłosował nowe przepisy
Płatne parkowanie w uzdrowiskach. Senat przegłosował nowe przepisy
Chajzer narzeka na polskich pracowników. "Nie chcą pracować"
Chajzer narzeka na polskich pracowników. "Nie chcą pracować"