Trwa ładowanie...
dxopdlq
dxopdlq

Spółka zależna od PBG złożyła wniosek o zmianę upadłości na likwidacyjną

Warszawa, 03.11.2014 (ISBnews) - Spółka zależna PBG - KWG - w upadłości układowej złożyła do Sądu Rejonowego Szczecin - Centrum w Szczecinie, Wydział XII Gospodarczy (Sąd) wniosek o zmianę postanowienia o ogłoszeniu upadłości z możliwością zawarcia układu na postanowienie o ogłoszeniu upadłości obejmującej likwidację majątku dłużnika, podało PBG.
Share
dxopdlq

?Spółka informowała o ogłoszeniu przez Sąd postanowienia o ogłoszeniu upadłości KWG z możliwością zawarcia układu w raporcie bieżącym numer 99/2012 z dnia 26 września 2012 roku" - czytamy w komunikacie.

PBG S.A. w upadłości układowej świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa instalacji dla gazu ziemnego, ropy naftowej oraz paliw. Prowadzoną działalność wykonuje jako generalny realizator, uczestnik konsorcjum lub podwykonawca w zakresie: projektowania, wykonawstwa, remontów, eksploatacji i serwisu w obszarach: wydobycia i przesyłu gazu ziemnego i ropy naftowej oraz magazynowania gazu ziemnego i paliw (LNG, LPG, C5+ oraz CNG).

(ISBnews)

dxopdlq

Podziel się opinią

Share
dxopdlq
dxopdlq