Trwa ładowanie...

Striptiz za publiczną kasę w Boguszowie-Gorcach. Dymisje w PiS i partii Gowina

Wicestarosta wałbrzyska Iwona Frankowska została wyrzucona z PiS, a na zastępcy burmistrza Boguszowa-Gorców Sebastianie Drapale wymuszono zawieszenie członkostwa w Porozumieniu. To efekt górniczej zabawy z męskim striptizem w miejskim Centrum Kongresowo-Kulturalnym "Witold".

Striptiz za publiczną kasę w Boguszowie-Gorcach. Dymisje w PiS i partii GowinaŹródło: facebook.com/screen/Centrum Kulturalno-Kongresowe Witold
d23r1g5
d23r1g5

O dymisjach w partiach tworzących Zjednoczoną Prawice pisze "Gazeta Wyborcza", która także nagłośniła całą imprezę. Centrum Kulturalno-Kongresowe "Witold" w Boguszowie-Gorcach jest zarządzane przez miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

Organizator imprezy postanowił zaskoczyć zebranych i wieczorem na parkiecie pojawił się profesjonalny striprtizer. Przedstawiciele Centrum "Witold" nie chcieli komentować sprawy, a za publikację zdjęć wiceszefowej ośrodka w objęciach niemal nagiego artysty pogrozili pozwami sądowymi.

Sebastian Drapał, zastępca burmistrza Boguszowa-Gorc z partii Porozumienie wicepremiera Jarosława Gowina przekonywał, że z zaproszenia striptizera do gminnego ośrodka kultury nie warto robić sensacji, a granice dobrego smaku nie zostały przekroczone.

Obejrzyj: Jarosław Gowin: nie dostaję briefów z PiS

- Nie mnie oceniać program tego wydarzenia - mówiła z kolei gazecie wicestarosta wałbrzyska Iwona Frankowska. Zastrzegła, że była na zabawie po raz pierwszy i jako osoba prywatna.

d23r1g5

"Babska biesiada combrowa" w powiecie wałbrzyskim organizowana jest już od ponad 20 lat i według wałbrzyskiej posłanki PO Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej podczas wcześniejszych biesiad nie było żadnych podtekstów seksualnych.

Centrum Kulturalno-Kongresowego "Witold" deklaruje na swojej stronie internetowej, ze jego podstawowym celem jest "prowadzenie działalności społeczno-kulturalnej, konferencyjno-szkoleniowej oraz ochrona i kultywowanie lokalnych tradycji górniczych".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d23r1g5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23r1g5