Trwa ładowanie...
d3bsg7e
Gospodarka

Striptiz za publiczną kasę w Boguszowie-Gorcach. Dymisje w PiS i partii Gowina

Wicestarosta wałbrzyska Iwona Frankowska została wyrzucona z PiS, a na zastępcy burmistrza Boguszowa-Gorców Sebastianie Drapale wymuszono zawieszenie członkostwa w Porozumieniu. To efekt górniczej zabawy z męskim striptizem w miejskim Centrum Kongresowo-Kulturalnym "Witold".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Występ striptizera miał być niespodzianką organizatora.
Występ striptizera miał być niespodzianką organizatora. (facebook.com/screen/Centrum Kulturalno-Kongresowe Witold)
d3bsg7e

O dymisjach w partiach tworzących Zjednoczoną Prawice pisze "Gazeta Wyborcza", która także nagłośniła całą imprezę. Centrum Kulturalno-Kongresowe "Witold" w Boguszowie-Gorcach jest zarządzane przez miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

Organizator imprezy postanowił zaskoczyć zebranych i wieczorem na parkiecie pojawił się profesjonalny striprtizer. Przedstawiciele Centrum "Witold" nie chcieli komentować sprawy, a za publikację zdjęć wiceszefowej ośrodka w objęciach niemal nagiego artysty pogrozili pozwami sądowymi.

Sebastian Drapał, zastępca burmistrza Boguszowa-Gorc z partii Porozumienie wicepremiera Jarosława Gowina przekonywał, że z zaproszenia striptizera do gminnego ośrodka kultury nie warto robić sensacji, a granice dobrego smaku nie zostały przekroczone.

d3bsg7e

Obejrzyj: Jarosław Gowin: nie dostaję briefów z PiS

- Nie mnie oceniać program tego wydarzenia - mówiła z kolei gazecie wicestarosta wałbrzyska Iwona Frankowska. Zastrzegła, że była na zabawie po raz pierwszy i jako osoba prywatna.

"Babska biesiada combrowa" w powiecie wałbrzyskim organizowana jest już od ponad 20 lat i według wałbrzyskiej posłanki PO Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej podczas wcześniejszych biesiad nie było żadnych podtekstów seksualnych.

d3bsg7e

Centrum Kulturalno-Kongresowego "Witold" deklaruje na swojej stronie internetowej, ze jego podstawowym celem jest "prowadzenie działalności społeczno-kulturalnej, konferencyjno-szkoleniowej oraz ochrona i kultywowanie lokalnych tradycji górniczych".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3bsg7e

Podziel się opinią

Share
d3bsg7e
d3bsg7e