Trwa ładowanie...
d27g2j6

Sygnity do końca czerwca powinno połączyć się z Sygnity Technology

18.01. Warszawa (PAP) - Zarząd Sygnity, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, podjął uchwałę o połączeniu ze spółką zależną Sygnity Technology. Po zakończeniu wszystkich procedur...

Share
d27g2j6

18.01. Warszawa (PAP) - Zarząd Sygnity, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, podjął uchwałę o połączeniu ze spółką zależną Sygnity Technology. Po zakończeniu wszystkich procedur formalno-prawnych Sygnity Technology powinno połączyć się z Sygnity do końca czerwca 2011 roku - podało Sygnity w komunikacie prasowym.

Będzie to trzecia, w ciągu ostatnich miesięcy, po Aramie i Winuelu, konsolidowana spółka grupy.

W komunikacie podano, że konsolidacja ma na celu dalsze uproszczenie zarządzania grupą. Ruch ten ma pozwolić zmniejszyć koszty i poprawić efektywność działania Sygnity. Produkty i usługi, do tej pory oferowane przez Sygnity Technology, po konsolidacji będą rozwijane w ramach Sygnity i sprzedawane przez siły sprzedażowe grupy.

"Decyzja o połączeniu spółek została podjęta już dawno, czekaliśmy tylko na finansowanie. Pięć dni temu, informując o podpisaniu umowy z bankiem ING, mówiliśmy, że pozyskane środki przyspieszą proces konsolidacji kolejnych spółek zależnych. Działania w grupie Sygnity mierzone są dniami - to jest w naszym rozumieniu przyspieszenie, które w grupie wprowadzamy od marca 2010 roku. Nie jest to, rzecz jasna, ostatnie nasze działanie w procesie konsolidacji Sygnity - będziemy na bieżąco informować rynek o naszych kolejnych krokach" - powiedział cytowany w komunikacie Norbert Biedrzycki, prezes Sygnity.

Sygnity Technology to spółka oferująca rozwiązania związane z teletechniką, systemami opracowania wydruków i korespondencji, usługami serwisowymi oraz projektowaniem, budową i utrzymaniem rozwiązań z zakresu data center.(PAP)

gsu/ ana/

d27g2j6

Podziel się opinią

Share
d27g2j6
d27g2j6