Trwa ładowanie...
d2vhfd1

Sygnity ma pismo od CSIOZ ws. rozwiązania umowy na e-Zdrowie za porozumieniem

Warszawa, 03.12.2015 (ISBnews) - Sygnity otrzymało pismo od CSIOZ z wnioskiem o złożenie przez spółkę propozycji rozwiązania umowy dotyczącej projektu e-Zdrowie w drodze porozumienia stron, podało Sygnity. Firma deklaruje pełną wolę współpracy z CSIOZ zarówno w zakresie kontynuowania - wybranych lub wszystkich komponentów - projektu lub zawarcia porozumienia uwzględniającego prawa i obowiązki stron.

Share
d2vhfd1

"W nawiązaniu do ogłoszonej wczoraj, 2 grudnia br. decyzji Ministerstwa Zdrowia dotyczącej zakończenia przez CSIOZ współpracy z obecnymi podwykonawcami w projekcie P1 w celu umożliwienia jego realizacji w nowej formule zarząd spółki Sygnity informuje, iż zgodnie z jego najlepszą wiedzą, Sygnity jest jednym z nielicznych lub wręcz jedynym wykonawcą w projekcie P1 (e-Zdrowie), który nie otrzymał od zamawiającego powiadomienia o odstąpieniu od umowy z winy wykonawcy oraz informacji o naliczeniu kar umownych" - czytamy w komunikacie.

Wczoraj spółka otrzymała pismo od CSIOZ z wnioskiem o złożenie przez Sygnity propozycji rozwiązania umowy w drodze porozumienia stron, podkreślono również.

"Zarząd Sygnity deklaruje pełną wolę współpracy z CSIOZ zarówno w zakresie kontynuowania - wybranych lub wszystkich komponentów - projektu lub zawarcia porozumienia uwzględniającego prawa i obowiązki stron umowy na realizację zleconego spółce zakresu prac w ramach projektu P1" - zaznaczono również.

Sygnity to producent oprogramowania, zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT. W roku finansowym 2013/2014 (1 października 2013 - 30 września 2014) skonsolidowane przychody spółki wyniosły 500,9 mln zł.

(ISBnews)

d2vhfd1

Podziel się opinią

Share
d2vhfd1
d2vhfd1