Trwa ładowanie...
d3cr21b

Sygnity podpisało umowy w sektorze bankowym o wartości ponad 20 mln zł

19.07. Warszawa (PAP) - Sygnity, w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, podpisało umowy z klientami z sektora bankowego o łącznej wartości ponad 20 mln zł - podała spółka w komunikacie...
Share
d3cr21b

19.07. Warszawa (PAP) - Sygnity, w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, podpisało umowy z klientami z sektora bankowego o łącznej wartości ponad 20 mln zł - podała spółka w komunikacie prasowym.

Wśród klientów informatycznej spółki są m.in. Bank Zachodni WBK, Lukas Bank, Invest Bank oraz Bank Polskiej Przedsiębiorczości.

Umowa z BZ WBK dotyczy rozszerzenia usług serwisowych systemu bankowości elektronicznej dla klientów korporacyjnych oraz wsparcia w procesie migracji klientów banku z systemu Minibank24 do systemu iBiznes24. Projekt realizowany będzie do końca 2013 roku. Zawarty kontrakt jest rozszerzeniem umowy dotyczącej wdrożenia systemu bankowości elektronicznej podpisanej z bankiem w 2009 r.

d3cr21b

Na koniec I kw. Sygnity podpisało umowę z Lukas Bankiem dotyczącą świadczenia usług serwisowych systemu bankowości detalicznej. Umowa została zawarta na 18 miesięcy z możliwością jej dalszego przedłużenia.

Umowa z Invest Bankiem dotyczy świadczenia usług serwisowych centralnego systemu bankowego. Będzie ona realizowana do końca 2013 r.

Sygnity uczestniczy też w projekcie wdrożenia najnowszej wersji systemu centralnego Flexcibe w Banku Polskiej Przedsiębiorczości.(PAP)

gsu/ osz/

d3cr21b

Podziel się opinią

Share
d3cr21b
d3cr21b