Trwa ładowanie...
dlmnu3x

Sygnity utworzyło spółkę Sygnity Business Solutions

Warszawa, 18.11.2015 (ISBnews) - Sygnity skonsolidowało kompetencje w zakresie systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem w ramach spółki Sygnity Business Solutions (SBS), poinformował wiceprezes Bogdan Zborowski.
Share
dlmnu3x

"Szerokie kompetencje, profesjonalizm oraz wiedza ekspercka w zakresie innowacyjnych rozwiązań IT jest wyróżnikiem konsultantów Sygnity Business Solutions. Decyzja o zintegrowaniu unikalnych umiejętności w jednej spółce była podyktowana potrzebą elastycznego dopasowywania oferowanych rozwiązań i usług do potrzeb naszych obecnych i przyszłych klientów. W ten sposób możemy optymalnie wspierać ich w osiąganiu wyznaczonych celów oraz w szczególności pomagać w dostarczaniu informacji, na bazie których będą podejmować strategiczne decyzje" - powiedział Zborowski, cytowany w komunikacie.

SBS powstało w wyniku połączenia kompetencji spółki Max Elektronik specjalizującej się w rozwiązaniach własnych opartych na nowoczesnych technologiach informatycznych oraz części Sygnity, skupiającej kompetencje konsultingowe oraz wdrożeniowe w zakresie praktycznego wykorzystania światowych rozwiązań klasy ERP, CRM, BI, BPM, ESB, SOA i ECM.

SBS to blisko 150 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w konsultingu, projektowaniu i wdrażaniu dużych rozwiązań w oparciu zarówno o produkty autorskie, jak i technologie wspierane przez międzynarodowych partnerów w ponad 600 zrealizowanych projektach.

dlmnu3x

W ramach swoich zadań SBS będzie w szczególności koncentrować się na:

- realizacji projektów informatycznych w zakresie wdrożeń systemów ERP, BI i CPM wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami oraz instytucjami w oparciu o produkty własne oraz aplikacje globalnych vendorów,

- realizacji projektów informatycznych w zakresie wdrożeń rozwiązań klasy SOA, BPM i UCM, w tym rozwiązań dla bibliotek,

- doradztwie biznesowym i audytach np. procesów związanych z przygotowaniem do wdrożeń, realizacją procesów wdrożeniowych oraz powdrożeniowych, podano w materiale.

dlmnu3x

"Grupa Sygnity od wielu lat dąży do centralizacji kompetencji w szczególności w zakresie systemów klasy ERP, BI, CPM oraz rozwiązań SOA. Posiada od dawna zasoby, które znają w swojej klasie (ERP, BI, CPM, SOA) rozwiązania kilku światowych producentów (Oracle, SAP, Microsoft, IFS, IBM, SAS, Software AG, IBM), co stanowi o unikalności rynkowej takich kompetencji" - stwierdzono w komunikacie.

W ofercie Sygnity Business Solutions znajdują się również rozwiązania autorskie. Jednym z flagowych produktów jest system PROLIB, przeznaczony do kompleksowej obsługi bibliotek. Inne rozwiązania autorskie to m.in.: system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem, system do obsługi portów lotniczych, kolei, aplikacje przeznaczone do monitorowania i zliczania wydruków oraz kopii dokumentów, podsumowała spółka.

Sygnity to producent oprogramowania, zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT. W roku finansowym 2013/2014 (1 października 2013 - 30 września 2014) skonsolidowane przychody spółki wyniosły 500,9 mln zł.

(ISBnews)

dlmnu3x

Podziel się opinią

Share
dlmnu3x
dlmnu3x