Trwa ładowanie...
d1fokaf
08-12-2015 07:21

Sygnity zawarło z BGK umowę na system CSB na kwotę do ok. 54 mln zł brutto

Warszawa, 08.12.2015 (ISBnews) - Sygnity zawarło z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) umowę na Centralnego System Bankowy (System CSB) o wartości do 53,97 mln zł brutto, podało Sygnity.

d1fokaf
d1fokaf

"Przedmiotem umowy jest: dostarczenie wersji instalacyjnej, instalacja i uruchomienie Oprogramowania Centralnego Systemu Bankowego wraz z udzieleniem prawa do korzystania z tego oprogramowania, a także przeniesieniem autorskich praw majątkowych i udzielenie stosownych upoważnień w zakresie określonym w umowie; dostawy (sprzedaży i udzielenia gwarancji), instalacji i uruchomienia sprzętu niezbędnego do instalacji i produkcyjnego działania Systemu CSB; wsparcie w procesie wdrożenia Systemu CSB; świadczenie określonych usług gwarancyjnych i serwisowych przez okres 36 miesięcy po zakończeniu trwającego 3 miesiące od uruchomienia Systemu CSB okresu stabilizacji tego systemu" - czytamy w komunikacie.

Łączne wynagrodzenie należne wykonawcy z tytułu realizacji umowy, wraz z prawem opcji (nieodwołalna oferta w zakresie wsparcia usług wdrożenia oraz usług gwarancyjnych i serwisowych), będzie wynosiło nie więcej niż 53 970 308,00 zł brutto, podano również.

"Dostarczony przez Sygnity i uruchomiony na zasadach opisanych w umowie System CSB stanowić będzie zintegrowany system teleinformatyczny, zapewniający wsparcie prowadzonej przez zamawiającego działalności bankowej poprzez umożliwienie współpracy z innymi systemami informatycznymi oraz zapewnienie możliwości realizacji sprawozdawczości obowiązkowej w zakresie działalności bankowej prowadzonej przez zamawiającego zgodnie z obowiązującym prawem. W skład Systemu CSB wchodzić będą oprogramowanie oraz infrastruktura" - czytamy dalej.

Sygnity to producent oprogramowania, zajmujący się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych dla firm oraz świadczeniem usług IT. W roku finansowym 2013/2014 (1 października 2013 - 30 września 2014) skonsolidowane przychody spółki wyniosły 500,9 mln zł.

(ISBnews)

d1fokaf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fokaf