Trwa ładowanie...

Szpitale tymczasowe w Białymstoku. Rozpoczął się nabór, znamy wysokość wynagrodzenia

Rozpoczęła się rekrutacja personelu do dwóch szpitali tymczasowych w Białymstoku. Potrzeba 231 osób, m.in. lekarzy, pielęgniarek, salowych, ale i pracowników biurowych.

Szpitale tymczasowe w Białymstoku. Rozpoczął się nabór, znamy wysokość wynagrodzeniaŹródło: Pixabay
dgww36r
dgww36r

Na stronach powiatowego urzędu pracy w Białymstoku pojawiły się ogłoszenia o naborze pracowników do dwóch szpitali tymczasowych w stolicy województwa. Poszukiwani są nie tylko medycy, ale i personel techniczny, np. portier i pracownik gospodarczy (wynagrodzenie: 2 100 zł z wyrównaniem do 2600 zł brutto, umowa o pracę na okres próbny).

A ile zarobią pielęgniarki i opiekunowie medyczni, a ile pracownicy sekretariatu

Opiekun medyczny może liczyć na wynagrodzenie w wysokości 2 472 zł z wyrównaniem do 2600 zł brutto. Pielęgniarka - 3 334 - 3 434 zł brutto, zaś ratownik medyczny 2 255 - 2 360 zł z wyrównaniem do 2600 zł brutto. Sanitariusz zarobi 2 373 zł z wyrównaniem do 2600 zł brutto, a wynagrodzenie sekretarki to co najmniej 2 673 zł brutto.

Stolica Podlasia będzie miała dwa szpitale tymczasowe. Jeden znajduje się w hali sportowej przy ul. Wołodyjowskiego, drugi - przy oddziale zakaźnym Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Oba mają być gotowe do końca listopada.

dgww36r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgww36r