Trwa ładowanie...
d14ws8i

Tadeusz Nowicki został ponownie powołany na prezesa Ergisu

Warszawa, 18.05.2016 (ISBnews) - Rada nadzorcza  Ergisu powołała na nową trzyletnią kadencję zarząd spółki, tj. Tadeusza Nowickiego, powierzając mu funkcję prezesa oraz Jana Polaczka, powierzając mu funkcję wiceprezesa zarządu, podała spółka.

Share
d14ws8i

"Panowie Tadeusz Nowicki i Jan Polaczek pełnili te same funkcje w zarządzie w minionej kadencji. Uchwały o powołaniu zarządu na nową kadencję wchodzą w życie z dniem następującym po dniu odbycia zwyczajnego walnego zgromadzenia spółki Ergis S.A., zatwierdzającego sprawozdanie finansowe Ergis S.A. za rok obrotowy 2015" - czytamy w komunikacie.

Grupa Ergis jest liderem przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Posiada 5 zakładów produkcyjnych, z których 4 zlokalizowane są w Polsce, 1 w Niemczech. Grupa specjalizuje się w produkcji opakowań do żywności (folie i laminaty barierowe na bazie PVC i PET, drukowane laminaty wielowarstwowe) oraz opakowań przemysłowych (folie stretch z LLDPE oraz taśmy spinające z PET). Oprócz tego Ergis jest m.in. producentem folii do pakowania leków, folii hydroizolacyjnych oraz granulatów.

(ISBnews)

d14ws8i

Podziel się opinią

Share
d14ws8i
d14ws8i