Pracownicy Cegielskiego wychodzą na ulice
Ulicami Poznania przejdzie największa od kilkunastu lat demonstracja. Pracownicy z całej Polski będą bronić przeżywających kryzys zakładów Cegielskiego. Według działaczy wielkopolskiej "Solidarności", w manifestacji weźmie udział około dwóch tysięcy ludzi, w tym górnicy i stoczniowcy. - Nie będzie to spokojny protest - ostrzega szef Solidarności w Cegielskim Tadeusz Pytlak.