Trwa ładowanie...
d2qc1ur

TMS Brokers: Największa grupa traderów to mężczyźni w wieku 31-40 lat

Warszawa, 05.10.2016 (ISBnews) - Najliczniejszą grupą traderów są osoby w wieku 31-40 lat, tj. 33,8% wszystkich klientów spółki, wynika z badań TMS Brokers. Większość stanowią mężczyźni.

Share
d2qc1ur

"Cieszymy się z tego, że regulatorzy coraz częściej zwracają uwagę na jakość działań marketingowych poszczególnych graczy na rynku. Jako podmiot regulowany przez KNF, podchodzimy do tego bardzo poważnie. Analiza metryk naszych klientów pokazuje jednak, że większości zarzutów regulatorów holenderskich i belgijskich, dotyczących agresywnej polityki marketingowej wycelowanej w osoby starsze, które mogą być mniej świadome specyfiki rynku Forex, nie można odnieść do naszych realiów"- powiedział prezes DM TMS Brokers Marcin Niewiadomski, cytowany w komunikacie.

Z badania wynika również, że 24,9% klientów znajduje się w wieku 41-50 lat, w wieku 60 lat - tylko 7,6%. Wśród traderów znajduje się jedynie 11,6% kobiet. Najwięcej klientów pochodzi z województwa mazowieckiego, śląskiego, dolnośląskiego oraz małopolskiego, podano także w materiale.

DM TMS Brokers działa od 1997 r. i świadczy usługi doradztwa na rynkach walut, CFD, kontraktów terminowych i opcji.

(ISBnews)

d2qc1ur

Podziel się opinią

Share
d2qc1ur
d2qc1ur