Trwa ładowanie...
d16yf5f
d16yf5f

TVN i T-Mobile Polska strategicznymi partnerami, uruchomią usługę SVOD

Warszawa, 03.11.2014 (ISBnews) - TVN i T-Mobile Polska zawarły strategiczne partnerstwo i wspólnie uruchomią w najbliższym czasie nowy subskrypcyjny serwis wideo na żądanie (SVOD) Strefa T-Mobile, działający pod marką Player i oferowany wszystkim obecnym i nowym klientom indywidualnym T-Mobile, podały spółki we wspólnym komunikacie.
Share
d16yf5f

"Strefa T-Mobile, działająca w ramach usługi Player, po raz pierwszy w historii zaoferuje dostęp na żywo do flagowych programów TVN, możliwość oglądania wybranych, najbardziej atrakcyjnych polskich i zagranicznych filmów fabularnych - od najpopularniejszych filmów i seriali z Hollywood po nagradzane produkcje polskie - a także wybrane, cieszące się popularnością kanały telewizyjne na żywo" - czytamy w komunikacie.

Serwis będzie dostępny na urządzeniach przenośnych z systemami operacyjnymi Android, iOS, Windows Phone oraz w wersji internetowej.

"Bardzo się cieszę z zawarcia partnerstwa strategicznego z T-Mobile Polska w celu dalszego rozwoju innowacji i najlepszych w swojej klasie usług. TVN Player z ponad 800 tysiącami zarejestrowanych użytkowników osiągnął w Polsce pozycję wiodącego serwisu wideo o charakterze rozrywkowym, a poprzez serwis Player dla klientów T-Mobile rozbudowuje zakres swoich usług oferując popularne treści z Hollywood, jak również specjalną sekcję dla dzieci i dostęp do telewizji na żywo poprzez serwis SVOD" - powiedział prezes TVN Markus Tellenbach, cytowany w komunikacie.

d16yf5f

"W ciągu ostatnich czterech lat T-Mobile budował solidne fundamenty potrzebne do realizacji tej strategii: najlepszą sieć i najlepszą obsługę klienta. Dzięki temu dziś, gotowi jesteśmy zaoferować - wraz z naszymi partnerami - tak innowacyjne produkty, jak usługi bankowe czy zarządzanie flotą pojazdów. Bardzo się cieszę, że - wraz z TVN otworzymy wkrótce przed naszymi klientami drzwi do świata mobilnej rozrywki" - powiedział Grzegorz Bors, członek zarządu T-Mobile Polska odpowiedzialny za rynek prywatny, cytowany w materiale.

T-Mobile Polska jest jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce, obsługując prawie 15,7 mln klientów. T-Mobile Polska obejmuje niemal 100% populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad połowę populacji zasięgiem 4G LTE.

TVN to zintegrowana grupa medialna, działająca w ramach trzech głównych segmentów biznesowych: nadawanie i produkcja telewizyjna oraz cyfrowa płatna telewizja satelitarna. Nadaje jedenaście kanałów telewizyjnych, m.in. TVN, TVN7, TVN24, TVN Turbo i TVN Style.

(ISBnews)

d16yf5f

Podziel się opinią

Share
d16yf5f
d16yf5f