Trwa ładowanie...
d2uv09f

Unibep ma umowę na budynki modułowe w Norwegii za ok. 43 mln zł netto

Warszawa, 10.11.2016 (ISBnews) - Unibep podpisał umowę na realizację w technologii modułowej 6 budynków w ramach inwestycji pn. EnergiParken w miejscowości Melhus w Norwegii za równowartość ok. 43 mln zł netto, podała spółka.

Share
d2uv09f

"Zamawiającym jest Lovsetvegen 4 AS z siedzibą w Ranheim w Norwegii, będąca spółką w całości zależną od Seljedalen AS, w której emitent posiada 50 % udziałów. Przedmiotem Umowy jest zaprojektowanie i wykonanie pod klucz sześciu budynków mieszkalnych w technologii modułowej. W realizowanych budynkach znajdzie się łącznie 106 mieszkań" - czytamy w komunikacie.

Realizacja inwestycji została podzielona na trzy etapy. Rozpoczęcie prac projektowych i budowlanych etapu I nastąpi w IV kwartale 2016 roku, natomiast zakończenie zaplanowano na IV kwartał 2017 r. Terminy wykonania kolejnych etapów uzależnione są od wyników sprzedaży mieszkań, przy czym zakończenie realizacji całego projektu ustalono na II kwartał 2018 roku, podano również.

Grupa Unibep działa w segmentach budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sportowego i modułowego. Prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii i w Europie Wschodniej. Skonsolidowane przychody Unibepu sięgnęły 1,24 mld zł w 2015 r.

(ISBnews)

d2uv09f

Podziel się opinią

Share
d2uv09f
d2uv09f