Trwa ładowanie...
d29ocmb

Unified Factory finalizuje kolejne umowy w Iranie po zniesieniu embargo

Warszawa, 21.01.2016 (ISBnews) - Unified Factory - przygotowujący się do debiutu na rynku NewConnect - finalizuje rozmowy dotyczące kolejnego kontraktu w Iranie, tym razem w sektorze bankowym, podała spółka. Liczy na kolejne wdrożenia po zniesieniu gospodarczego embargo na ten kraj.

Share
d29ocmb

"W Iranie spółka zrealizowała do tej pory 48 wdrożeń dla administracji publicznej w ramach świadczenia usług komunalnych, z których korzysta już setki użytkowników. Obecnie Unified Factory finalizuje rozmowy dotyczące kolejnego kontraktu, tym razem w sektorze bankowym" - czytamy w komunikacie.

Wdrożenie ma dotyczyć rozwiązań technologicznych, realizowanych z wykorzystaniem modułów platformy Customer Service Automation (CSA) w 32 oddziałach banku. Ma polegać na zastąpieniu rozwiązania PBX (wewnętrznej centrali telefonicznej) systemem contact center (jeden z modułów platformy CSA, wykorzystujący mechanizmy automatyzacji komunikacji) co wydatnie obniż koszty połączeń i poprawi jakość usług bankowych dzięki wprowadzeniu m.in. rozwiązań automatyzujących kontakt z klientami, podano również.

"Unified Factory korzysta na zniesionym embargo w Iranie i pozyskuje nowe kontrakty. Z kolei wartość światowego rynku oprogramowania automatyzującego obsługę klienta szacuje się na 10 mld USD. Sukces Live Chat dowodzi, że polskie spółki technologiczne mają szansę na rynku globalnym. Potwierdza to także kilkaset projektów jakie do tej pory zrealizowaliśmy. Ofertę Unified Factory wyróżnia dodatkowo innowacyjne zastosowanie algorytmów pamięci asocjacyjnej, która umożliwia automatyzację obsługi klienta, zwiększające efektywność pracy w obsłudze klienta nawet o 80%" - powiedział prezes Unified Factory Maciej Okniński, cytowany w komunikacie.

Unified Factory jest producentem i globalnym dostawcą technologii automatyzującej sprzedaż i obsługę klienta, działającym obecnie na 7 rynkach świata. W planach na 2016 r. spółka zakłada wejść z ofertą na kolejne 11 rynków zagranicznych (m.in. Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, kraje skandynawskie).

(ISBnews)

d29ocmb

Podziel się opinią

Share
d29ocmb
d29ocmb