Trwa ładowanie...

Unijne dotacje dla sprzedawców sztucznych penisów

Seksbiznes wspierany przez Unię? Hurtownia artykułów erotycznych otrzymała sporą kwotę. Na Twitterze zrobiło się gorąco.

Share
Unijne dotacje dla sprzedawców sztucznych penisów
d3x1h6s

150 tys. zł - tyle, w ramach unijnego programu "Innowacyjna Gospodarka", otrzymała jedna z hurtowni artykułów erotycznych, która zaopatruje sex-shopy w sztuczne penisy, wibratory i erotyczne lalki - ujawnia "Gazeta Polska".

Dofinansowanie dostała spółka F-Toys z Lublina. - Środki przyznano w ramach projektu „Zwiększenie efektywności w obszarze sprzedaży, rozliczeń i planowania w relacji z partnerem” - doniosła gazeta. Do spółki, która zajmuje się hurtem artykułów erotycznych, pieniądze trafiły między 2012, a 2013 rokiem.

Portal tvp.info dotarł do właściciela hurtowni F-Toys, który w rozmowie przyznał, iż nie widzi żadnych problemów w związku z dotacją, którą mu przyznano. - U mnie nie ma żadnej pornografii. Działam legalnie, płacę podatki. Zostałem dokładnie zbadany przez urzędników, którzy nie znaleźli żadnych nieprawidłowości - czytamy jego wypowiedź.

@tvp_info to jest ważne, kobiety będą spokojniejsze. -- Ryszard Poślada (@ryszard_poslada) 6 lipca 2016

Prócz sztucznych penisów, między 2008, a 2013 rokiem, za innowacyjne gospodarczo uznano także budzący kontrowersje serwis dla turystów-gejów, portal internetowy z horoskopami dla psów oraz stronę, na której możliwe jest stworzenie profilu własnego kota.

d3x1h6s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x1h6s
d3x1h6s