Trwa ładowanie...
d1ez7t6

UOKiK: zgody na koncentracje (komunikat)

...

Share
d1ez7t6

19.12. Warszawa - UOKiK informuje:

Prezes UOKiK wyraziła zgodę na przejęcie przez spółkę Netia kontroli nad Telefonią Dialog

Uczestnicy koncentracji zajmują się m.in. świadczeniem usług telekomunikacyjnych w tym np. stacjonarnego szerokopasmowego dostępu do Internetu, transmisji danych i dzierżawy łączy. Netia stoi na czele grupy kapitałowej o tej samej nazwie a Telefonia Dialog jest spółką zależną KGHM Polska Miedź. W wyniku koncentracji Netia nabędzie 100 proc. udziałów w kapitale zakładowym przejmowanej spółki. Więcej na www.uokik.gov.pl.

d1ez7t6

- Zgoda na koncentrację: Polski Holding Nieruchomości

Prezes UOKiK wyraziła zgodę na utworzenie przez spółki Polski Holding Nieruchomości i Segro wspólnego przedsiębiorcy

Holenderska spółka Segro należy do międzynarodowej grupy kapitałowej o tej samej nazwie, która prowadzi działalność deweloperską i inwestycyjną. W Polsce m.in. przygotowuje tereny pod inwestycje logistyczne i magazynowe. Polski Holding Nieruchomości tworzy grupę spółek, która zajmuje się m.in. wynajmem, sprzedażą i administrowaniem nieruchomości. W wyniku koncentracji utworzona zostanie spółka z siedzibą w Warszawie, która będzie prowadzić sprzedaż nieruchomości a także zajmie się budową centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjnego w pobliżu Wrocławia. Więcej na www.uokik.gov.pl.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ mick/

d1ez7t6

Podziel się opinią

Share
d1ez7t6
d1ez7t6