Trwa ładowanie...
d3wdz7e

Vantage planuje 620 mieszkań na działce we Wrocławiu, budowa ma ruszyć w br.

Warszawa, 21.06.2016 (ISBnews) - Vantage Development chce wybudować 620 mieszkań na działce we Wrocławiu o łącznej powierzchni ok. 3 ha, na której zakup ma umowę przedwstępną, poinformowała spółka.Podpisanie umowy ostatecznej nastąpi w listopadzie br., podano także.

Share
d3wdz7e

"Podpisanie umowy przedwstępnej na zakup działki jest pierwszym, ale jakże istotnym krokiem na drodze realizacji kolejnego projektu naszej spółki. Jest to o tyle istotne, że atrakcyjnych terenów inwestycyjnych we Wrocławiu jest coraz mniej, przy jednocześnie sporym zainteresowaniu ze strony inwestorów. Rynek w stolicy Dolnego Śląska wciąż dynamicznie się rozwija, tym bardziej cieszy nas fakt, że i my do tego rozwoju dołożymy kolejną, całkiem sporą cegiełkę" - powiedział dyrektor działu rozwoju Henryk Wojciechowsk, cytowany w komunikacie.

Szczegóły planowanej w tym miejscu inwestycji są obecnie w fazie przygotowania, ale rozpoczęcie budowy planowane jest jeszcze w tym roku kalendarzowym, podano także.

Vantage Development S.A. to firma deweloperska, realizująca projekty w segmencie mieszkaniowym i biurowym. Spółka jest notowana na GPW od marca 2012 r. W 2015 r. sprzedała 613 lokali w porównaniu do 255 sprzedanych rok wcześniej.

(ISBnews)

d3wdz7e

Podziel się opinią

Share
d3wdz7e
d3wdz7e