Trwa ładowanie...
d4m0icm

W konkursie na prezesa PKO BP oferty złożyło 14 osób, na wiceprezesa - 24

25.8.Warszawa (PAP) - W konkursie na stanowisko prezesa banku PKO BP oferty złożyło 14 osób, z kolei 24 osoby złożyły oferty na stanowisko wiceprezesa zarządu - poinformował bank...
Share
d4m0icm

25.8.Warszawa (PAP) - W konkursie na stanowisko prezesa banku PKO BP oferty złożyło 14 osób, z kolei 24 osoby złożyły oferty na stanowisko wiceprezesa zarządu - poinformował bank w komunikacie prasowym.

Zgłoszenia można było składać do 21 sierpnia.

"36 osób złożyło 38 zgłoszeń, w tym 14 na stanowisko prezesa zarządu PKO BP iá24 na stanowisko wiceprezesa zarządu PKO BP" - podano w komunikacie.

d4m0icm

W dalszej kolejności zgłoszenia będą podlegać weryfikacji. Rozmowy kwalifikacyjne będą przeprowadzone w terminie od 1 do 15 września.

W połowie lipca Bank PKO BP ogłosił konkurs na stanowiska prezesa i wiceprezesa spółki do spraw bankowości inwestycyjnej.

Rada nadzorcza PKO BP z dniem 7 lipca odwołała Jerzego Pruskiego z funkcji prezesa zarządu. Z funkcji wiceprezesa zarządu odwołany został jednocześnie Tomasz Mironczuk.

Rada powierzyła Wojciechowi Papierakowi, wiceprezesowi zarządu banku, pełnienie obowiązków prezesa do czasu wyboru nowego szefa banku.(PAP)

morb/ jtt/

d4m0icm

Podziel się opinią

Share
d4m0icm
d4m0icm