Trwa ładowanie...

W małych miastach powstaną małe centra handlowe

Poznański inwestor zbuduje ogólnopolską sieć pasaży
handlowych Mini Park. Obiekty będą się charakteryzować komplementarną ofertą
handlową, funkcjonalną architekturą i ekonomicznymi rozwiązaniami. Pasaże
handlowe powstaną głównie w miastach powiatowych na terenie całej Polski.

Share
W małych miastach powstaną małe centra handlowe
Źródło: Jupiterimages
d1xz99a

Poznański inwestor Świtalski & Synowie zbuduje ogólnopolską sieć pasaży handlowych Mini Park. Obiekty będą się charakteryzować komplementarną ofertą handlową, funkcjonalną architekturą i ekonomicznymi rozwiązaniami. Pasaże handlowe powstaną głównie w miastach powiatowych na terenie całej Polski.

Projekt zakłada stworzenie sieci pasaży handlowych, które poprzez dobór atrakcyjnej lokalizacji, wysoki standard wykonania oraz zróżnicowanie branżowe najemców zaspokoją oczekiwania przyszłych klientów. Oferta Mini Parków będzie skierowana do osób poszukujących dobrych jakościowo towarów i usług w atrakcyjnych cenach, dla których istotną cechą jest wygoda zakupów blisko miejsca zamieszkania.

d1xz99a

- Strategicznym celem na najbliższe lata jest budowa silnej i rozpoznawalnej marki sieciowej Mini Park - mówi Tomasz Jurga, członek zarządu firmy Świtalski & Synowie. - Nasz nowy produkt jest odpowiedzią na sytuację na rynku nieruchomości komercyjnych i zmieniające się potrzeby sieci handlowo-usługowych. Jednocześnie bardzo dobrze wpisuje się w potrzeby miast powiatowych, w których wciąż jest popyt na funkcjonalne i przyjazne klientowi powierzchnie handlowe - dodaje.

W obiektach Mini Park znajdą się zarówno sieci popularnych, ogólnopolskich marek, jak również regionalni przedsiębiorcy. - Pasaże handlowe Mini Park to oferta dla najemców oczekujących atrakcyjnego miejsca handlowego, które przyciągnie stałą grupę klientów i wygeneruje satysfakcjonujące zyski - tłumaczy Jurga. Jesteśmy przekonani, że warunki jakie oferujemy naszym partnerom, m.in. bazę lokalizacji na terenie całego kraju oraz jednolity format obiektów, umożliwią im szybki rozwój i sukces biznesowy - dodaje.

Mini Parki będą powstawały w lokalizacjach o atrakcyjnym potencjale handlowym: na osiedlach mieszkaniowych, przy głównych ulicach miast. Będą się składać z kilku do kilkunastu powtarzalnych modułów o powierzchni 60 mkw. Dzięki takiej formule będzie można je ze sobą łączyć w zależności od potrzeb najemcy. Obiekty nie będą posiadały powierzchni wspólnych, każdy z lokali będzie miał odrębne wejście. Bezpieczeństwo i komfort dokonania zakupów zapewnią przestronne, dobrze oświetlone i czytelnie oznaczone miejsca parkingowe. Koncepcja obiektu zakłada dedykowanie kilku miejsc parkingowych dla każdego lokalu.

Pasaże handlowe Mini Park, to kolejny produkt handlowy firmy Świtalski & Synowie po sieci handlu hurtowego Eurocash, sklepach dyskontowych Biedronka i sieci sklepów typu convenience store Żabka. Wkrótce ruszy budowa pierwszych pasaży w Słupsku, Bytomiu, Żorach i Tomaszowie Mazowieckim.

Autor: IP

d1xz99a

Podziel się opinią

Share
d1xz99a
d1xz99a