Trwa ładowanie...
d2okq9c

Warszawa: ograniczenia w ruchu i parkowaniu 10 kwietnia (komunikat)

...

d2okq9c
d2okq9c

06.04. Warszawa - Wydział Prasowy Urzędu m. st. Warszawy informuje:

W niedzielę, 10 kwietnia, w związku z obchodami 1. rocznicy katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, odbędzie się w Warszawie szereg uroczystości, dla potrzeb których wprowadzone zostaną bardzo poważne zmiany w organizacji ruchu drogowego.

- Zakaz parkowania:

Z parkowania wyłączone będą parkingi: na ul. Krakowskie Przedmieście w okolicach Pałacu Prezydenckiego, na placu Hoovera, na placu Teatralnym, na ul. Podwale na początkowym odcinku od ul. Senatorskiej, przed Cmentarzem Powązki Wojskowe od ul. Powązkowskiej i al. Prymasa Tysiąclecia.

d2okq9c

- Zakaz zatrzymywania:

Zostanie wprowadzony na: ul. Krakowskie Przedmieście na odcinku od ul. Królewskiej do ul. Trębackiej, na ul. Ossolińskich, ul. Długiej na odcinku od ul. Miodowej do ul. Kilińskiego, ul. Powązkowskiej (w kierunku Śródmieścia), na odcinku od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Krasińskiego, ul. Karowej na odcinku od ul. Furmańskiej do wiaduktu Markiewicza oraz na ul. Świętojańskiej.

- Zakaz ruchu

Zostanie wprowadzony na: ul. Świętojańskiej, ul. Dziekania, ul. Kanonia oraz na ul. Jezuickiej.

d2okq9c

Ponadto, z uwagi na organizację szeregu zgromadzeń publicznych przed Pałacem Prezydenckim, należy spodziewać się wprowadzenia na ul. Krakowskie Przedmieście zakazu ruchu na odcinku od ul. Miodowej do ul. Królewskiej lub ul. Świętokrzyskiej.

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ mick/

d2okq9c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2okq9c