Trwa ładowanie...
d25zzga
13-01-2016 15:33

Waryński sprzedał 111 z 112 mieszkań w I etapie Miasta Wola, zaczyna przekazania

Warszawa, 13.01.2016 (ISBnews) - Grupa Waryński i Dantex uzyskały prawomocne pozwolenie na użytkowanie I etapu inwestycji Miasto Wola w Warszawie i w tym tygodniu rozpoczną przekazania mieszkań. W ramach projektu powstało 112 mieszkań, z których do tej pory sprzedano 111, wynika z komunikatu Waryńskiego. W II i III etapie tej inwestycji nabywców znalazło do tej pory odpowiednio 71% i 23% mieszkań.

d25zzga
d25zzga

"Uzyskanie prawomocnego pozwolenia na użytkowanie I fazy Miasta Wola podsumowuje kolejny etap naszej działalności, a zarazem rozpoczyna zupełnie nowy, w którym po raz pierwszy przekazujemy lokatorom klucze do mieszkań zrealizowanej przez nas inwestycji deweloperskiej. Miasto Wola jest projektem, który od momentu uruchomienia sprzedaży w lipcu 2014 r. cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Potwierdzeniem popularności naszej inwestycji jest fakt, że wraz z oddaniem budynku do użytkowania, niemal wszystkie oferowane mieszkania pierwszego etapu znalazły swoich nabywców - w sprzedaży pozostało zaledwie jedno mieszkanie, co jest sytuacją obecnie rzadko spotykaną na rynku" - powiedział prezes Jarosław Jankowski, cytowany w komunikacie.

W ofercie pozostają także lokale II i III etapu inwestycji. W ramach tych faz powstaną odpowiednio 113 i 132 mieszkania, z których kolejno 81 (71%) i 31 (23%) znalazło już nabywców. Zakończenie prac budowlanych drugiego etapu inwestorzy zaplanowali na III kw. 2016 r., z kolei mieszkania trzeciej fazy zostaną przekazane mieszkańcom w IV kw. 2017 r., podano również.

Docelowo, w ramach całego projektu przy ul. Jana Kazimierza, powstanie ok. 850 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 51 tys. m2.

Grupa Waryński, której głównym akcjonariuszem jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, koncentruje się na aktywności deweloperskiej i zarządzaniu nieruchomościami.

(ISBnews)

d25zzga
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25zzga