Trwa ładowanie...

Wezwał policję dla żartu. Przywitał ich: siema ziomki

Głupi żart mieszkańca Iławy skończył się w sądzie. Mężczyzna po wezwaniu policji na miejsce przywitał funkcjonariuszy: siema ziomki, fajnie, że przyjechaliście. Powiedział też, że policja jest po to, aby przyjeżdżać na każde jego wezwanie.

„Siema ziomki fajnie, że przyjechaliście”„Siema ziomki fajnie, że przyjechaliście”Źródło: Getty Images, fot: Canon_77
d35r2ag
d35r2ag

Jak informuje KWP Olsztyn, w weekend o godzinie 4:00 rano, oficer dyżurny policji w Iławie otrzymał telefon od pewnego mężczyzny. Ten nieznajomy dzwoniący poinformował oficera, że potrzebuje obecności patrolu policji, ponieważ jego znajoma nie chce opuścić jego domu. Po przekazaniu tej informacji mężczyzna zakończył rozmowę, nie dając oficerowi szansy na zadanie dodatkowych pytań.

"Siema ziomki, fajnie, że przyjechaliście"

Na podstawie informacji uzyskanych podczas rozmowy telefonicznej, funkcjonariusze policji natychmiast udali się na miejsce. Gdy dotarli na miejsce, zostali powitani przez zgłaszającego, który powiedział: "Siema ziomki, fajnie, że przyjechaliście".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Biznesmen ma żal do pracowników. Ludzie zabrali głos

Podczas rozmowy z mężczyzną, funkcjonariusze zauważyli, że zarówno on, jak i jego znajoma, byli pod wyraźnym wpływem alkoholu. 38-letni mężczyzna miał trudności z wyjaśnieniem, dlaczego wezwał patrol policji. Najpierw stwierdził, że chce, aby jego znajoma opuściła jego mieszkanie, ale po chwili zmienił zdanie, twierdząc, że chce, aby została.

d35r2ag

Policja jest po to, aby przyjeżdżać na każde jego wezwanie

Następnie mężczyzna zaczął się śmiać, twierdząc, że to jego widzimisię, czy policja przyjedzie na jego wezwanie, czy nie. Wyraził przekonanie, że policja jest po to, aby przyjeżdżać na każde jego wezwanie, niezależnie od powodów.

W obliczu powyższych okoliczności funkcjonariusze sporządzili notatkę na temat całego incydentu. Notatka ta została następnie przekazana do sądu jako dowód w sprawie.

Sąd Rejonowy w Iławie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, wymierzył 38-letniemu mężczyźnie karę grzywny w wysokości 1000 złotych. Dodatkowo mężczyzna został zobowiązany do pokrycia kosztów sądowych związanych ze sprawą.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d35r2ag
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35r2ag